Volkswagen Arteoni universaali paljastamine enne selle avalikustamist

15
Volkswagen Arteoni universaali paljastamine enne selle avalikustamist

Saksa hiiglaslik autotootja Volkswagen on meile kinkinud palju suurepäraseid sõidukeid, nagu Volkswagen Polo. Hiljuti oleme kõik oodanud Volkswageni oma uuemate mudelite avalikustamist, mis on käimasoleva COVID 19 pandeemia tõttu edasi lükatud.

Hiljutises arenduses on enne ametlikku esitlust internetti lekkinud kaks Volkswageni mudelit. Esimeses lekkes avaldati Internetti Volkswagen ID.4, mis oli Volkswageni elektriline krossover ja mis soovis teenindada mitmeid turge, sealhulgas Ameerika Ühendriike. Teises lekkes selgus 2021. aasta Volkswagen Arteon Wagon, mis ei erutanud erinevatel põhjustel paljusid autohuvilisi.

Hiljutine leke ilmus esmakordselt CarNewsChina.com Facebooki lehel, kus märgiti, et Volkswagen (VW) on välja toonud Arteon Wagoni, et võtta vastu Audi A4 Allroad. Kuid on täiesti selge, et VW pole maastikuvagunite kontseptsiooni nii hästi teostanud kui Audi.

Algselt, kui VW avaldas uuendatud Arteoni hiljutise teaseri, nimetati seda ülikuumaks. Kuid nüüd oleme aru saanud, et see sõiduk on sisuliselt Arteon Sedaani tõstetud universaalversioon ja sellel pole midagi erilist pakkuda.

Mis puudutab Arteoni sedaani uuendusi, siis eeldatakse, et see jõuab peagi USA turule koos muudetud interjööriga, et anda autole esmaklassilisem välimus. Lisaks on esiotsas toimunud ka mõningaid visuaalseid muudatusi, mida on lekkinud piltidelt näha.

Siiani pole lekkinud piltidel kujutatud mudelite kehtivuse kohta ametlikku väidet olnud, kuid seni võib nendele autodele pilgu peale visata ja otsustada, kas need meeldivad või mitte.

sarnased postitused

Leave a Reply