Urban EV Concept esitleb armsat Hondat

5
Urban EV Concept esitleb armsat Hondat

autor Lem Bingley

„See ei ole mingi nägemus kaugest tulevikust; selle auto seeriaversioon jõuab siin Euroopas 2019. aastal,” ütles Honda president ja tegevjuht Takahiro Hachigo sel nädalal Frankfurdi autonäitusel.

Auto, millest ta rääkis, nupp-nupp Honda Urban EV Concept, pälvis laialdaselt tunnustust Saksa saate staarina. Pole paha tulemus, arvestades, et auto oli pargitud BMW, Mercedese ja erinevate Volkswageni grupi kaubamärkide koduväljakul.

Honda Urban EV Concept eestvaade

Urban EV näeb välja sama terav ja kaasaegne kui iPhone, kuid meenutab ka originaalset 1972. aasta Honda Civicut, andes sellele pisut retrohõngu, mida naudivad kaasaegsed Mini ja Fiat 500.

Honda Civic 1972.a

Julged lambid auto ninas ja sabas annavad autole mõlemas otsas ahvatleva manga-sarnase multika näo. Must joon mõlema kaitseraua põhjas annab isegi vihje laia suuga irvele.

Honda Urban EV Concept tagantvaade

Lähedalt näeb Urban EV Concept välja sile ja kompaktne – Honda sõnul on see 100 mm lühem kui Jazzi supermini.

Seeriaauto jõudluse ja aku suuruse üksikasju tuleb veel oodata. Kahtlemata läheb tõlkes osa kontseptsiooni armsusest kaduma – vähemalt annavad numbrimärgid auto koomiksinäole vuntsid. Kahtlemata saavad ka tagumised hingedega uksed ja peeglite asemel kaamerad.

Honda Urban EV Concept funktsioonisari

Aga Hondat on tore näha – varakult bensiini-elektri hübriidide teerajaja – tooge turule ahvatlev uus aku-elektriauto. On ka aeg.

Avatud uksega Honda Urban EV ConceptHonda Urban EV Concept interjöörHonda Urban EV Concept profiilis

Leave a Reply