Tutvuge uusima sportliku linnamaasturiga – Peugeot 2008 GT Line

12
Tutvuge uusima sportliku linnamaasturiga – Peugeot 2008 GT Line

Nad usuvad, et ainult 5% klientidest ostavad diiselmaasturi, samas kui 10% soovib rohelist mudelit. Peame ootama ja vaatama.

Prognoositud trendile vastuollu katsetame autot 1,5-liitrise 101 hj diiselmootoriga, kuid proovime peagi ka täiselektrilist. 2008. aasta bensiinimootorid on kõik 1,2-liitrised kolmesilindrilised mootorid, mis on saadaval 99 hj, 129 hj ja 153 hj võimsusega.

Nagu peaaegu iga auto, mille Peugeot viimastel aastatel turule on tulnud, on ka 2008. aasta välimus väga hea. Mitte nii seksikas kui 508 sedaan või universaal ja mitte päris nii kaasakiskuv kui 208 luukpära, millel 2008 põhineb, kuid siiski vinge disain.

Nii mõnigi kompaktmaasturite klassi auto on täiesti mahlane – seega pole latt nii kõrgele seatud.

GT Line näeb välja parim, kuna sellel on oma välised detailid ja seesmiselt on sellel ka pisut sära.

Kui liisid autot, on selle varustustaseme eest makstav paar lisanaela kuus seda väärt. Uus 2008. aasta on märkimisväärselt 150 mm pikem kui vana ja see on seest avaram, lisa jalaruumi ees ja taga ning 434-liitrine pakiruum, kui kõik istmed on paigas. Pakiruum on sama suur, isegi EV-versiooni jaoks, ja sellel on kahekorruseline põrand, nii et saate laadimiskaablid eemale peita.

2020 Peugeot 2008 GT Line 3

Tundmatuks on paranenud 2008. aasta interjööri kvaliteet.

Materjalid on pehmemad ja katsudes kenamad – selles GT Line’i versioonis on polsterduse jaoks kontrastsed õmblused ja mõni ekstra särav kaunistus.

Seal on ka ümbritsev valgustus, mis on peenem ja vähem teivastantsuklubi kui see, mida saate paljude rivaalide süsteemidega.

See sisustus ja Allure saavad ka Peugeot’ näpuotsa 3D digitaalse instrumentide komplekti, mis debüteeris eelmisel aastal mudelil 208. Peugeot boffinid arvavad, et keskmine juht võtab teavet pool sekundit kiiremini kui tavalist kahemõõtmelist digitaalset ekraani.

2020 Peugeot 2008 GT Line 4

Peame nende sõna võtma, kuid see näeb päris lahe välja.

2008. aastal on ka Peugeot’ nüüdseks kaubamärgiks saanud pisike rool. Ma arvan, et olen sellega lõpuks harjunud ja see töötab eriti hästi, kui teil on 3D-ekraan.

Ilmselgelt saate täieliku teabe- ja meelelahutussüsteemi, mis selles autos tähendab nutitelefoni peegeldamist standardvarustuses. Seal on USB-pesad ja USB-C-port.

2020 Peugeot 2008 GT Line 5

Leave a Reply