Toyota laiendab oma Corolla tootevalikut, lisades Corolla Treki variandi

9
Toyota laiendab oma Corolla tootevalikut, lisades Corolla Treki variandi

Toyota Trek on Corolla Touring Sports universaali täiendus ja see on toodetud Toyota koostöö tulemusena jalgrattatootja TREK-iga. See paistab oma variantide seas silma kergelt maastikulise või karmi variandina.

Toyota Trekile on antud maastikuline hõng, tõstes selle vedrustust umbes 20nm. See on nähtav ka lisatud plastikkattega kogu auto ümber koos suuremate 17-tolliste eritellimusel valmistatud velgedega. Mis teeb selle ülejäänud variantidest 20 mm pikemaks ja 15 mm laiemaks.

See uus variant, nagu ka kogu corolla rida, näib olevat praktiline auto pere kasutamiseks. Selle taga on privaatsusklaas ning standardvarustuses on udutuled ja LED-esituled.

Corolla touring sportuniversaal on juba sportlikum ja voolujoonelisem disain koos selle üsna agressiivse välimusega. See paistab teistest silma kärgstruktuuriga esivõrega, mis lisab selle auto esteetikat veelgi.

Toyota Trek saab ka oma interjööris mõned uuendused. See tuleb varustada Treki lävepakudega, et see sobiks auto maastikuteemaga. See on saadaval kahes toonis pruunist riidest istmes koos mõne puidust välimusega siseviimistlusega. Kuigi neid istmeid saab lisavarustusena uuendada ka nahkseteks.

2020 Toyota Corolla Trek Interior 8
2020. aasta Toyota Corolla Treki interjöör

Toyota Corolla Trek pakutakse ainult kahe hübriidmootoriga. 1,8-liitrine bensiinihübriidmootor võimsusega 120 hj ja 2,0-liitrine bensiinihübriid võimsusega 178 hj, mõlemad koos CVT-käigukastiga. Selle kütusekulu on 1,8-liitrise versiooni puhul 56,5 mpg ja suurema 2,0-liitrise versiooni puhul 53,3 mpg. Isegi võrreldes teiste tootjate diiselmootorite pakkumistega on need bensiiniga hübriidvariantide puhul muljetavaldavad numbrid, mille puhul on kõige olulisem vähendada heitkoguseid. 1,8-liitrine mootor suudab kiirendada 0–62 miili tunnis 11,1 sekundiga, samal ajal kui puhkeolekust 62 miili tunnis kiirendamiseks kulub 8,1 sekundit.

Lisaks Treksi maastikuteemalisele välimusele tagab Toyota ka ohutu sõidu maanteedel ja linnades. See on varustatud adaptiivse püsikiiruse regulaatoriga, sõidurajal püsimise abiga, et tagada ohutus maanteedel. Ja sellele paigaldatakse ka kokkupõrkeeelse detektori süsteem, mis suudab tuvastada sissetulevaid jalakäijaid, jalgrattureid, et abistada juhti linnades. Muude turvafunktsioonide hulka kuuluvad kaugtulede automaatne reguleerimine ja liiklusmärkide tuvastamise funktsioonid. Sellel on 07 turvapatja, et tagada reisijate ohutus kokkupõrke korral.

2020. aasta Toyota Corolla Treki fotogalerii

sarnased postitused

Leave a Reply