Teelaenud: kuidas me oma klientide eest kriisi ajal hoolitseme

2
Teelaenud: kuidas me oma klientide eest kriisi ajal hoolitseme

Koroonaviirus on muutnud seda, kuidas me elame ja töötame.

Kuid kõige olulisem, mida saame teha, on pandeemia ja selle tagajärgede väljakutsele vastu astuda üksikisikute, organisatsioonide ja ettevõtetena, sealhulgas RoadLoans ja emaettevõte Santander Consumer USA (SC).

“Eesliinil olles näen ma vahetu pilguga ja saan iga päev tagasisidet meie klientidelt, kes jagavad oma sõnumite kaudu palju liigutavaid lugusid ja raskusi, mis ulatuvad ajutisest töötundide kaotamisest kuni täieliku töökaotuseni,” ütles Veronica. S., kes jälgib SC sotsiaalmeediat Mesas, AZ.

Isegi praegusel raskel ajal teevad paljud meie kliendid tõeliselt jõupingutusi, et teha oma võlausaldajatega õigeid asju, hoolitsedes samal ajal oma perede eest ja kaitstes neid,“ ütles ta.

Sellist julgust hindavad Veronica, tema kolleegid ja ettevõte tõeliselt.

Santander Consumer USA on reageerinud, otsides viise, kuidas aidata kliente, kes vajavad viiruse mõju tõttu abi, kehtestades programmid, mis hõlmavad maksete edasilükkamise laiendamist, hilinemistasudest loobumist ja liisingupikenduste pakkumist klientidele, kes ei saa oma liisitud sõidukeid tagastada.

Austus ja empaatia

“Mul on väga hea meel ja uhkus öelda, et töötan ettevõttes, mis on väljakutsetele vastu astunud ja kohtleb kliente austuse ja empaatiaga,” ütles Veronica, “jättes neile meelerahu ja võimaluse keskenduda oma perele. ja hoidke neid turvaliselt.”

SC on võtnud endale kohustuse hoida eesliinil, klientidele suunatud töötajad tööl klientide vajaduste rahuldamiseks.

“Olen väga tänulik ja uhke, et saan töötada [this company]eriti nendel rasketel aegadel,” ütles kaastöötaja Persephane A. Dallases.

“Nad on pakkunud meile klientide abistamiseks täiendavat abi,” ütles ta. “Meie klientidel on olnud väga raske otseagenti saada, kuid oleme jäänud empaatiliseks ja rahulikuks ning andnud neile teada, et töötame nende vajaduste lahendamise nimel tõhusalt.”

Me saame sellest välja

“Hoian naeratuse näol ja saadan selle telefoni teel kliendile ja annan teada, et oleme selles koos ja saame sellest välja,” ütles Persephane.

Kaastöötajate seas on sageli kuulda tunnet, et oleme kõik selles koos.

“Me elame läbi huvitavaid aegu ja proovime seda kõike koos teha,” ütles Mike A. North Richland Hillsis. “Tegime varakult otsuse, et saaksime aidata kõiki võimalikult kiiresti selle enneolematu pandeemiaga, mis meie riiki levib.”

“Me liigume nii kiiresti kui võimalik ja loodame aidata kõiki, kes abi vajavad,” ütles ta. “Kuid palun hoolitsege enda ja oma eest ning kui teil on midagi vaja, helistage meile.” Kui aga vajate teavet ja ei saa agendiga ühendust, muud abi on olemas.

Meie kaaslased soovivad teile ja teie perele ainult parimat.

Kirjutatud:

sarnased postitused

Leave a Reply