Porsche Taycan pakub oodatust rohkem tehnikat

28
Porsche Taycan pakub oodatust rohkem tehnikat

Laialdasemad isikupärastamisvõimalused ja uued täiustatud tehnoloogilised funktsioonid on Porsche Taycani uute võimaluste hulgas.

Taycan on esimene puhtalt akuga elektriline Porsche sportauto ning alates müügiletulekust eelmise aasta septembris on see klientidele ja entusiastidele muljet avaldanud autentse Porsche sõidukogemuse ja uuendusliku 800-voldise jõuülekande jõudluse kombinatsiooniga.

Samuti on uued siseviimistlused koos Blackberryga ning kahevärvilised nahk- ja nahavaba polstri valikud. Lisaks on Exclusive Manufakturi ja kohandatud rätsepa valikuid laiendatud, et hõlmata kontrastsed nahast istmekeskused ja kontrastsed õmblused.

Tagamaks, et värskendus oleks rohkem kui naha sügavus, on rida tehnilisi täiustusi mõeldud nii innukate juhtide jaoks kui ka elamisväärsemaks. Nende hulka kuuluvad optimeeritud aku jõudlus ja täiustatud laadimine. Täiendavate uuenduste hulka kuuluvad funktsioonid, mida saab paindlikult veebis broneerida uue Functions on Demand (FoD) teenuse kaudu, ja värvilise esipaneeli valik.

2021 Porsche Taycan 3

Taycan Turbo S puhul parandab aku optimeerimine auto kiirendust veelgi. Launch Controliga suudab see nüüd spurtida 0–124 miili tunnis 9,6 sekundiga, mis on eelmisest ajast 0,2 sekundiga madalam. See läbib veerandmiili 10,7 sekundiga (varem 10,8 sekundiga). Nagu varemgi, suudab Taycan sooritada järjestikuseid käivitamisi ilma jõudluse languseta.

Laadimine akut hooldades on uus lisafunktsioon. See võib piirata 350 kW Ultra Rapid laadijate (nt Ionity suure võimsusega 800-voldiste laadimisjaamade) laadimisvõimsust maksimaalselt 270 kW-lt umbes 200 kW-ni, kui kliendid plaanivad sõidust pikemat pausi teha. Juhid saavad keskekraanilt valida soovitud laadimisrežiimi.

2021 Porsche Taycan 4

Veel uusi intelligentseid laadimisfunktsioone saab kasutada koos Mobile Charger Connecti ja Home Energy Manageriga. Need hõlmavad toitekaitse funktsiooni, mis suudab nüüd ära hoida koduühenduse ülekoormuse, aga ka optimeeritud laadimist kodumaise energiaga. See funktsioon võimaldab Taycanil laadida kodus toodetud päikeseenergia abil. Kui teadlikult seadistatav minimaalne aku laetuse tase on saavutatud, kasutab süsteem ainult päikeseenergiat, mida hoone ei vaja.

2021 Porsche Taycan 5

sarnased postitused

Leave a Reply