Parimad kompaktsed crossoverid – teie eelarvest olenemata

6
Parimad kompaktsed crossoverid – teie eelarvest olenemata

Millised on parimad kompaktsed crossoverid? See on just see küsimus, mida oleme püüdnud siin lahendada, tuues esile 10 erinevat mudelit erinevates eelarvetes.

See on pikk ja käänuline tee, mis on viinud meid nende kompaktsete krossoverite praeguse trendi juurde. Soov veokite kasulikkuse ja autode mugavuse järele pole uus ning esimene katse seda nišši täita tehti peaaegu sajand tagasi universaali näol, mis teenis peresid aastakümneid. Kuid inimesed on muutlikud ja 80ndatel langes vagun ebasoodsasse, sest esmalt mahtuniversaalist, seejärel linnamaasturist sai parim valik peredele, kes pidid vedama lapsi, toiduaineid ja varustust.

Ülesõit maasturilt Crossoverile

Aga maasturid neil on oma vastupidava välimuse ja võimekusega kaasas mõned puudused. Sõiduk, mis töötab maastikul hästi, ei sõida tavaliselt kõnniteel hästi ja agressiivsete neljarattaveoliste (4WD) süsteemidega raskeveokid ei saa üldiselt suurt läbisõitu. Need on suured kompromissid, kui valdav enamus linnamaastureid ei lahku kunagi kõnniteelt ja andsid suurepärase võimaluse uue maskeeritud universaali – kompaktse crossoveri – saabumiseks.

Kui soovite üle minna crossoveridele, pakub turg praegu nii palju, et see võib olla hirmutav väljavaade. Siin soovitame suurepäraseid oste mitmes hinnapunktis, et saaksite olla kindel, et saate oma crossover-raha eest maksimumi.

10 000 dollarit ja vähem

Kia Sportage

Neljanda põlvkonna Kia Sportage (2015 – praegune)

Kui soovite hankida kompaktse crossoveri, mille hind on vähem kui 10 tuhat, peate minema paar aastat tagasi, muutes garantii olulisemaks kui kunagi varem. Tänu muljetavaldavale 10-aastasele/100 000-miilisele jõuülekandegarantiile saate garanteeritud, et saate isegi hästi kasutatud seadmest rohkem kui paar aastat. Kia Sportage. Ja kuigi Sportage võib pakiruumi osas olla pisut kitsas, on teie reisijatel ruumi rohkem kui küll.

Otsige CarGurusest 4. põlvkonna Kia Sportage

Nissan Rogue

Teise põlvkonna Nissan Rogue (2014 – praegune)

The Nissan Rogue on karistatud nõrga mootori ja käigukasti pärast, kuid asjad pole nii hullud, kui pealtnäha paistab. Autoajakirjanikud on jõuülekande osas kurikuulsalt valivad, kuid kui annate Rogue’ile ringi ega viitsi, saate auhinnaks crossoveri, mis teeb peaaegu kõike muud õigesti.

Otsige CarGurusest 2. põlvkonna Nissan Rogue

10 000–20 000 dollarit

Honda CR-V

Viienda põlvkonna Honda CR-V (2017 – praegu)

The Honda CR-V võib olla selle loendi kõige paremini tasakaalustatud crossover. Lihtne on leida sõidukeid, millel on parem bensiini läbisõit, paremini juhitav, rohkem vedada või kiiremini sõita, kuid sõiduki leidmine, mis teeb kõik need asjad sama hästi kui CR-V, on väljakutse. Turboülelaaduriga 1,5-liitrist mootorit otsige veidi rohkem, kuna 2020. aasta eelne baasmootor pole tugev, eriti täiskoormusega.

Otsige CarGurusest 5. põlvkonna Honda CR-V

Infiniti QX30

Esimese põlvkonna Infiniti QX30 (2017–2019)

Varjatud Mercedes GLA Infiniti QX30 mähib Mercedese platvormi ja jõuallika ainulaadsesse ja atraktiivsesse vormi. Selle ebatavaline disain tagab reisijatele tiheda istuvuse ja huvitava taha nähtavuse, kuid QX30 libiseb vaevata läbi linnaliikluse ja näeb seda tehes suurepärane välja. 2020. aastal tootmisest loobutud pakkumised leiate mõne näite kohta selle auto kolme mudeliaasta kohta, kuid pöörake erilist tähelepanu käigukastile. Tundub, et ei Mercedes ega Infiniti saanud vahetuspunkte täpselt õigeks.

Otsige CarGurusest 1. põlvkonna Infiniti QX30

20 000–30 000 dollarit

Mazda CX-5

Teise põlvkonna Mazda CX-5 (2017 – praegu)

Ükski crossover selles hinnaklassis ei sõida paremini kui Mazda CX-5, kuid see pole põhjus, miks seda ei soovitata. Mazda on viimasel ajal oma interjööre järjekindlalt uuendanud, mille tulemuseks on autod, mis näevad oma hinnast palju kallimad välja. Väljast nägus, seest stiilne ja mugav CX-5 tekitab tunde, nagu laperdaksite luksuse äärealadel.

Otsige CarGurusest 2. põlvkonna Mazda CX-5

Subaru Forester

Neljanda põlvkonna Subaru Forester (2012–2018)

Subarused on alati seadnud esikohale turvalisuse, alates muljetavaldava nähtavuse ja lõpetades standardse sümmeetrilise nelikveoga (AWD) ja Subaru Forester on üks väheseid saadaolevaid sõidukeid, millel on säilinud võimalus tagant välja näha. Ainuüksi see tagaks koha selles nimekirjas, kuid Foresteri kliirens ja võimekas AWD teevad sellest nutika valiku halva ilmaga sõitmiseks.

Otsige CarGurusest 4. põlvkonna Subaru Foresterit

30 000–40 000 dollarit

Jaguar F-Pace

Esimese põlvkonna Jaguar F-Pace (2017 – praegu)

Üks selle loendi suuremaid kirjeid, Jaguar F-Pace ületab selle, mida võib nimetada kompaktseks crossoveriks, piire, kuid see tähendab, et teie reisijatel ja lastil on piisavalt ruumi. Asjaolu, et teie reisijad ja last saavad nautida üht parimat sõidukogemust, mida saate turu ühe atraktiivsema krossoveriga saada, on vaid boonus.

Otsige CarGurusest 1. põlvkonna Jaguar F-Pace

Volvo XC60

Teise põlvkonna Volvo XC60 (2017 – praegu)

Volvo pühendumus stiilile ja turvalisusele kulmineerub XC crossoverite seeriaga. The Volvo XC60 pakub hulgaliselt mootorivalikuid, mida varustustase suuresti ei piira, mis tähendab, et kasutatud turg peaks pakkuma palju potentsiaalseid kandidaate. XC60 on selle loendi üks paremini tasakaalustatud valikuid, mille disainitase jääb sageli väljaspool luksuslikku segmenti puudu.

Otsige CarGurusest 2. põlvkonna Volvo XC60

40 000–50 000 dollarit

Mercedes-Benz GLC-klass

Esimese põlvkonna Mercedes-Benz GLC-klass (2016 – praegu)

Asjaolu, et Mercedes-Benz GLC-klass auhindu võitnud ei tohiks teid üllatada. Sellel on kombinatsioon stiilist, turvalisusest, jõudlusest ja tehnoloogiast, mida ootate luksuslikelt crossoveridelt. Mis peaks teid üllatama, on see, et see suudab võita, konkureerides näiteks Audi Q5 ja BMW X3-ga. Tehnoloogiahuvilised peaksid arvestama – kui soovite proovida uut MBUX-i, peate valima 2020. aasta mudeli.

Sotsige CarGuruselt 1. põlvkonna Mercedes-Benz GLC-klassi

Porsche Macan

Esimese põlvkonna Porsche Macan (2015 – praegu)

Mõned jätavad selle maha Porsche Macan kui sõiduk neile, kes eelistavad jõudlust praktilisusele, kuid kui kompaktsed krossoverid loodi neile, kes soovivad linnamaasturid ja autolaadset sõidukogemust, võib Macan olla parim sõiduk. Sõitke ja näete, et Porsche keskendus enamale kui lihtsalt jõudlusele – tipptasemel materjalid, sobivus ja mugavus. Olge ostlemisel siiski tark, kuna valikute loend võib muuta kahe näiliselt sarnase auto hinnaks väga erinevad.

Otsige CarGurusest 1. põlvkonna Porsche Macanit

Rohkemate autouudiste saamiseks vaadake neid artikleid:

sarnased postitused

Leave a Reply