“Osta siit, maksa siit” edasimüüjate plussid ja miinused

3
“Osta siit, maksa siit” edasimüüjate plussid ja miinused

  • Mõned edasimüüjad väidavad, et “me rahastame kedagi”, kuid sellel võib olla oma hind

  • Muud võimalused hõlmavad heakskiidu taotlemist enne ostmist

Mis on “osta siit, maksa siit” edasimüüjad?

“Ostke siit, maksa siit” esindused mitte ainult ei müü autosid, vaid tegutsevad ka pangana, pakkudes ettevõttesisest finantseerimist, tavaliselt halva krediidivõimega ostjatele.* Intressimäärad võivad olla kõrgemad kui muudel laenuvõimalustel ja kliendid teevad automakseid. otse esindusse. Need erinevad traditsioonilistest edasimüüjatest, mis taotlevad rahastamist potentsiaalsetelt laenuandjatelt, kusjuures kliendid teevad tavaliselt makseid kolmandale osapoolele.†

Edasimüüjate “osta siit, maksa siit” plussid

Halb krediit aktsepteeritud – Paljud “osta siit, maksa siin” edasimüüjad müüvad ja rahastavad sõidukeid halva krediidiajalooga klientidele. Nad reklaamivad sageli “krediiti pole, probleemi pole” ja “autolaenud ilma krediidikontrollita”.

Raha pole või on vähe – Nad võivad pakkuda võimalust osta auto ilma rahata või väikese sissemaksega, näiteks 500 dollarit või alla selle.

Lihtne protsess – Auto ostmine ja rahastuse saamine samaaegselt ning maksete tegemine esindusse, kust auto osteti, on lihtne.

Edasimüüjate “osta siit, maksa siit” miinused

Kõrgemad intressimäärad – Ettevõttesisest rahastamist pakkuvate edasimüüjate laenude intressimäärad võivad olla palju kõrgemad kui pankade, krediidiühistute ja muude laenuandjate laenude intressimäärad, ütleb tarbijate finantskaitse büroo.

Suurem risk laenata rohkem, kui sõiduk väärt on – Pangad ja teised autolaenuandjad piiravad laenusummat tavaliselt sõiduki väärtuse alusel, kuid “osta siit, maksa siit” vahendusfirma, mis annab kliendile ise krediiti, ei pruugi seda teha. hoiatab CFPB. “Seega võite maksta tuhandeid dollareid rohkem kui selle väärtus,” öeldakse selles.

Laenud ei pruugi aidata laenu koguda – Autolaenu õigeaegsed maksed võivad aidata teie krediidiskoori parandada, kuid “osta siit, maksa siit” edasimüüjad ei pruugi teie maksetest teatada ühele või mitmele suuremale krediidibüroole, Experianile, Equifaxile ja TransUnionile. Isegi kui järgite häid makseharjumusi, ei pruugi teie krediidiaruanne kasu näha.

Võib paigaldada sõidukite jälgimisseadmed – Kehva krediidivõimega inimestele laenu andmisega kaasneva riski tõttu paigaldavad mõned edasimüüjad seadme auto jälgimiseks või selle käivitamise takistamiseks, et sõiduk tagasi võtta, kui klient makse tegemata jätab.

Pood, millel on eelkinnitus

Kus veel proovida saab, kui soovid osta halva krediidivõimega autot? “Ärge laske end petta, arvates, et teil pole valikut,” soovitab CFPB. “Isegi kui teil on halb või puudub krediit, võib olla teisi laenuandjaid, kes on valmis teie sõiduki ostmist rahastama.”

See hõlmab RoadLoansi, riikliku autolaenuandja Santander Consumer USA veebiplatvormi. RoadLoans võtab vastu taotlusi tarbijatelt, kellel on lai valik krediiti, sealhulgas halb ja puudulik krediit, inimestelt, kes on läbinud krediidinõustamise ja krediidi tagasivõtmise või kelle pankrot on lõpetatud.

Saate kandideerida töölt, kodus või mobiilseadmes vaid mõne minutiga ja saate kohe otsuse. Kui see kiidetakse heaks, saate mitu teie vajadustele kohandatud laenupakkumist, mis võimaldab teil valida kõige sobivama. Eelkinnitus võimaldab RoadLoansi klientidel ostleda sularahaostja kindlustundega, teades juba, kui palju nad peavad kulutama, intressimäära ja laenu kestust, et saaksid keskenduda sõiduki üle palju läbirääkimistele.

Auto ostmine on tehtud lihtsaks

Usaldusväärse sõiduauto, veoauto või maasturi ostmine RoadLoansiga on lihtne ja paljud kliendid sõidavad oma uue sõidukiga minema samal päeval, kui nad rahastuse said. Kui olete laenupakkumise valinud, laadige oma laenupakett alla ja viige see selles loetletud eelistatud edasimüüja juurde. Teise võimalusena kasutage muude valikute otsimiseks meie edasimüüjate leidjat. Teeme koostööd riikliku edasimüüjate võrgustikuga, kes suudavad teile näidata valitud mudeleid, mis vastavad meie vanuse, läbisõidu ja rahastamise standarditele. Samuti võite olla kindel, et teile näidatavatel sõidukitel on selge ja selge pealkiri.

Pärast sõiduki ostmist on teie järelmaksulepingu jaoks mitmeid mugavaid maksevõimalusi ja ettemaksutasusid pole, seega võite soovi korral auto ennetähtaegselt ära maksta.

RoadLoansiga auto ostmine on sujuv protsess, mida usaldavad kliendid iga päev kogu krediidispektri ulatuses. Seega, kui otsite “osta siit, maksa siit” edasimüüjat, vaadake üle kõik oma rahastamisvõimalused ja kaaluge koostööd laenuandjaga, kes annab võimu oma klientide kätte.

Taotlege autolaenu Internetis.

* “Halb” või “halb” krediit on üldiselt FICO skooriks umbes 600 ja alla selle allikate, sealhulgas Ameerika tarbijaföderatsiooni ja riikliku krediidiaruandluse ühingu (teatanud Associated Press), Bankrate.com, Credit.com, Investopedia, NerdWallet.com ja teised. Kongressi eelarveamet määrab FICO skoori 620 parimate laenude “läbimõõduks”. FICO hinded ei ole RoadLoans.com ja Santander Consumer USA laenuotsuste tegemisel ainus tegur.

† Need avaldused on ainult informatiivsed soovitused ja neid ei tohiks tõlgendada juriidiliste, raamatupidamislike või professionaalsete nõuannetena, samuti ei ole need mõeldud juriidiliste või ametialaste juhiste asendamiseks.

RoadLoans ei ole krediidinõustamisteenus ja ei taga tarbijakrediidi vastutustundlikku kasutamist.

Kirjutatud:

sarnased postitused

Leave a Reply