Möödunud majandusaasta tõi Jaguar Land Roverile kahju 422 miljoni naela väärtuses

13
Möödunud majandusaasta tõi Jaguar Land Roverile kahju 422 miljoni naela väärtuses

Peaaegu iga inimese unistus on maakulgur soetada, kuid selle kadeda ostuga õnnestub teha vaid mõni üksik õnnelik. Isegi need õnnelikud veedavad oma elu muretsedes selle hinnalise vara kaotamise pärast ja otsides viise, kuidas hoida ära oma maakulguri varastamine või kahjustamine.

Hiljutise sündmuste pöörde käigus, mille lahti harutas COVID 19 pandeemia, on JLR (Jaguar Land Rover) ridadesse pugenud paanika ja ärevus, sest isegi oletatavatel õnnelikel on meie seas raske seda kallist osta. sõidukit.

Selle tulemusena on JLR registreerinud 422 miljoni naelsterlingi suuruse kahjumi, kuna müük langes jaanuarist märtsini aastaga 31 protsenti, mis põhinumbrites tähendab, et kogu majandusaasta müük vähenes 2018. aastal 12,1 protsenti. -19 periood.

Allikas: jaguarlandrover.com

JLR käivitas müügi suurendamiseks projektimaksude ümberkujundamise programmi, mis kandis vilja 2019. aasta teisel poolel, kuid nõudluse vähenemine hiljem põhjustas tulude vähenemise ja neutraliseeris 2019. aasta teisel poolel teenitud kasumi. 2019.

Selle tulemusena on JLR tõhustanud oma kulude kärpimise plaane ja kavatseb koondada enam kui 1100 uue projekti kohaselt koondatud töötajat.

COVID 19 pandeemia tabas kõige rängemalt esmalt Hiina turgu ja seejärel Euroopa turgu ning põhjustas 2020. aasta esimeses kvartalis JLR-i maksueelse kahju väärtuses 501 miljonit naela. Need suured kahjud neutraliseerisid varajase kasumi ja tõid kaasa üldise 422 miljoni naela suurune kahju, mida on selles lõimes varem mainitud.

JLR tegevjuht Sir Ralf Speth avaldas oma mõtteid hiljutiste arengute kohta ja ütles: „Jaguar Land Roveri varajased tegevused oma äri ümberkujundamiseks tähendasid, et ettevõttena olime õigel teel, et täita oma kogu aasta ootusi ning tegevus- ja finantseesmärke enne, kui pandeemia tabas neljandas kvartalis. .’

Ta lisas, et “reageerisime kiiresti ka Covid-19 põhjustatud häiretele. Meie esmane prioriteet on olnud meie inimeste tervis ja heaolu – ja see jääb nii, kuna oleme nüüd alustanud oma tegevuse järkjärgulist ja turvalist taaskäivitamist.

Vaatamata süngetele väljavaadetele on JLRil kindlad positiivsed küljed, nagu kopsakas likviidsus väärtusega 5,6 miljardit naela, mis sisaldab 3,7 miljardit naela sularaha ja 1,9 miljardit naelsterlingit kasutamata uuenevat laenu.

Sir Ralf SpethAllikas: jaguarlandrover.com

See on tingitud tema iga-aastastest edusammudest mitmesuguste muude toodetega, näiteks Range Rover Evoquemille müük kasvas aastaga 24,7 protsenti, Jaguar I-Pace mille müük kasvas kopsakad 40 protsenti. Ärge unustage ka Land Rover Discovery Sporti, mis toodi Hiinas turule märtsis ja võib osutuda Hiina turul võitjaks.

Vaatamata ülemaailmsele nõudluse langusele JLR-i toodete järele, on taastumine plaanis, sest umbes 89 protsenti JLR-i ülemaailmsetest jaemüüjatest on nüüd täielikult või osaliselt töökorras ning Solihullis, Halewoodis, Slovakkias ja Austrias asuvad tehased on tootmist alustanud.

Lõpetuseks, JLR-i kulude vähendamise plaan teeb korralikke edusamme, kuna 2020. aasta esimeses kvartalis suurenes kokkuhoid 3,5 miljardi naelsterlingini tänu 600 miljoni naela suurusele suurele juurdekasvule. JLR soovib Project Charge’i kulude kärpimise osana vähendada investeeringukulusid, et suurendada kulude kokkuhoidu veel 1 miljardi naela võrra.

sarnased postitused

Leave a Reply