Mis on auto refinantseerimine?

2
Mis on auto refinantseerimine?

Kui olete huvitatud oma sõidukilaenu kulude haldamisest, on auto refinantseerimine üks võimalus, mida peaksite uurima.*

Auto refinantseerimine on uue laenu võtmine olemasoleva pangatähtede asendamiseks. Refinantseeritud laen on uus leping, tavaliselt teise laenuandjaga, mis annab võimaluse leppida kokku erinevate tingimustega. Paljudel juhtudel refinantseerib laenuvõtja, et säästa raha intressidelt või saada mugavam kuumakse.

Siin on neli levinumat stsenaariumi.

Madalam kuumakse – Refinantseerimine võib igakuist makset vähendada madalama intressimäära, pikema tähtaja või mõlema tulemusel.

Madalam intressimäär – Sama või lühema laenuperioodiga alandatud intressimäär tähendab tavaliselt, et maksate kogu laenuperioodi jooksul vähem intressi.

Pikem laenutähtaeg – Olenevalt intressimäärast muudab laenuperioodi pikendamine kuumakse väiksemaks. Pikem tähtaeg võib siiski kaasa tuua suurema intressitasu.

Lühem laenutähtaeg – Vastupidi, tähtaja lühendamine võib suurendada kuumakse, kuid vähendada koguintressi.

Kui refinantseerimine on mõttekas

Refinantseerimine võib pakkuda erilist huvi, kui kehtib üks järgmistest:

  • Teie krediidiskoor on paranenud – Parem skoor võib võimaldada teil saada madalama intressimäära ja krediidi kulukuse määra.
  • Turukursid on langenud – Isegi ühe-kahe protsendipunktine langus võib anda korraliku säästu.
  • Te ei saanud alustuseks parimat pakkumist – Refinantseerimine laenuandjaga, nagu RoadLoans, võib anda teile paremad tingimused, kui algselt saite.
  • Teie rahaline olukord on muutunud – Teie eelarve muutmine võib muuta teie prioriteediks väiksema kuumakse. Teise võimalusena võite suurema maksega auto kiiremini tasuda.

Olenemata olukorrast, kasutage refinantseerimiskalkulaatorit, et saada parem ülevaade refinantseerimisest. RoadLoansi veebikalkulaator võimaldab teil sisestada praeguse laenu üksikasjad koos uue laenu tingimustega ja kohandada parameetreid. Pärast sisestamist näitab see teile praeguse ja uue kuumakse erinevust, intressi kogusummat ja võimalikku säästu.

Siin on veel paar asja, mida refinantseerimise arvutamisel arvestada:

  • Teie praeguse lepingu lõpuni jäänud aeg – Intressid vähenevad tavaliselt laenu ajal, nii et kui olete oma lepinguga hea viis, võivad säästud olla piiratud.
  • Ettemaksu trahvid – Mõned laenuandjad nõuavad laenu ennetähtaegse tagasimaksmise eest ettemaksutrahvi. Kui teile kohaldatakse trahvi, võrrelge seda oma säästudega, et näha, kas refinantseerimine on ikka mõttekas. RoadLoansi autolaenud ei sisalda trahve varajase väljamaksmise eest.

Nautige lihtsat automaatset refinantseerimist

Autolaenu refinantseerimine võib saavutada mitmesuguseid eesmärke ja see on sageli lihtne viis raha säästmiseks või olude muutumisega leppimiseks. Isegi kui olete hiljuti laenu võtnud, pole refinantseerimistaotluse esitamist ooteaega. RoadLoansis pakume sujuvat protsessi, mis algab lühikese veebipõhise taotlemise ja koheste otsustega.† Teie sõiduk peab olema seitse aastat vana või uuem, läbisõit alla 105 000 miili ja refinantseerimissumma alates 5000 dollarist (6000 dollarit Californias, 6001 dollarit Massachusettsis ) kuni 75 000 dollarini. Kui see on heaks kiidetud, peate vaid täitma ja tagastama laenuvormid ning ülejäänuga tegeleme meie.

Taotlege refinantseerimist Internetis.

* Need avaldused on vaid informatiivsed soovitused ainult ja seda ei tohiks tõlgendada seaduslikuna, raamatupidamine või professionaalsed nõuanded, samuti ei ole need ette nähtud juriidilise või ametialase nõustamise asendamiseks.

RoadLoans ei ole krediidinõustamisteenus ega anna mingeid tagatisi tarbijakrediidi vastutustundliku kasutamise või taastamise kohta.

† RoadLoans ei võta vastu Santander Auto Finance’i ja Chrysler Capitali klientide refinantseerimistaotlusi.

Kirjutatud:

sarnased postitused

Leave a Reply