Lucid avalikustab oma Lucid Airi tootmisversiooni 9. septembril

17
Lucid avalikustab oma Lucid Airi tootmisversiooni 9. septembril

COVID-19 pandeemia on tabanud peaaegu kõiki ülemaailmseid ettevõtteid halastamatu halastamatusega ja elektriautode tootjatel pole läinud paremini. Ühest küljest on see pandeemia edasi lükanud paljude sõidukite avalikustamise, mis on seadnud kahtluse alla elektriautode tuleviku.

Samuti on olnud hõbedaseid vooderdusi, nagu selles teemas käsitletav, et Lucid on valmis oma Airi elektrisõiduki tootmisversiooni avalikustama. Esialgu plaanis Lucid oma esimest sõidukit välja panna aprillis New Yorgi autonäitusel. Pandeemia rikkus peo, kuid Lucid Air ilmub nüüd lõpuks 9. septembril.

Allikas: lucidmotors.com

Üllataval kombel vastandavad tootjad Lucid Airi Saksa sedaanidele, nagu BMW, Mercedes ja Volkswagen, kui luksusautot, mis töötab akudega. Kuid hoolimata eeldatavast konkurentsist seatakse Lucid Air Tesla Model S-i vastu, kui see turule jõuab.

Peale elektrisõiduki on selle võrdluse peamine põhjus see, et Lucid on väitnud, et tema Airi elektrisõiduk suudab ühe laadimisega sõita 400 miili. Praegu on Teslal Model S Long Range Plus, mis on võimeline läbima 400 miili, ja jääb üle oodata, kui osavalt Lucid Air Tesla variandiga konkureerib.

Veelgi enam, selle nullist kuuekümne miili tunnis kiirus on fantastiliselt 2,5 sekundit, mis paneb selle ülalmainitud Tesla variandiga täpselt kohale, kuna see suudab jõuda nullist kuuekümne miili tunnis kiiruseni 2,4 sekundiga. Lucid on teatanud, et jagab avamisel üksikasju Airi spetsifikatsioonide, konfiguratsioonide ja hinnakujunduse kohta.

Lucid MotorsAllikas: lucidmotors.com

Kuigi Lucid oli varem teatanud, et Airi alghind on 60 000 dollarit, jääb üle vaadata, kas Lucid säilitab sama hinnasildi või mitte.

Niipalju kui tootmine ja autode turule toomine on mures, on autotootja teatanud, et Arizonas asuva tehase ehitamise esimene etapp on seatud sihile ja hakkab tööle aasta lõpuks. Lucidi eesmärk on toota tehases 15 000–20 000 sõidukit aastas, kui see hakkab tööle.

sarnased postitused

Leave a Reply