Kuidas säilitada oma klassikalise auto väärtust

18
1. Regulaarsed kontrollid

Enamik klassikaliste autode omanikke teab autohooldusest üht-teist ja see on suurepärane. Kuid isegi kui eelistate autot ise hooldada, peaksite siiski paluma kvalifitseeritud mehaanikul seda regulaarselt kontrollida.

See tagab, et probleemid ei korduks lihtsalt seetõttu, et jätsite tähelepanuta lihtsad remonditööd või kohandused, mida oleks tulnud teha. Pealegi teavad professionaalsed mehaanikud, kust leida parimaid autovaruosi konkurentsivõimelise hinnaga kui keegi teine.

Klassikalise auto hooldus

2. Hoidke see puhtana

Ärge laske tolmul ega mustusel vanaautole koguneda. Püüdke hoida seda kogu aeg puhtana, isegi kui see on pargitud. Tolm ja mustus võivad lisaks värvikildudele ja rooste tekkele kaasa aidata ka auto jõudlust halvendada.

Pärast puhastamist loputage auto korralikult läbi ja kuivatage see vastavalt pehme lapiga või seemisnahaga. See kõrvaldab jääkseebi ja peatab veejälgede moodustumise. Saate lisada vahakihi, et parandada auto välimust ja lisada täiendavat kaitsekihti.

3. Hoidke see nii originaalne kui võimalik

Originaal on tavaliselt võit, kui soovite oma auto väärtust säilitada. Parandage osi igal võimalusel või otsige varuosa. Peaksite oma klassikalises autos hoidma kaasaegseid osi, kuna need võivad auto väärtust halvendada.

4. Pumpa pausid

Kui teie klassikaline auto on atraktiivne ja korralikult hooldatud valju mootoriga, köidab see ilmselgelt kõigi tähelepanu. Kuid on oluline tagada, et sõiduki vali müra tuleneks pigem mootorist kui pauside kriuksumist. Selle vältimiseks peaksite hoidma pidureid heas korras; pumpa neid aeg-ajalt.

punane klassikaline auto

5. Kasutage seda tavapärasteks sõitudeks

Tavaliselt on kollektsionäärid ülemäära kaitsvad ja mõned ei taha isegi oma autot garaažist välja võtta. Klassikaliste autode kogumine ja neid mitte tiirlema ​​viimine pole aga mõttekas, eks?

Lisaks võimalusele autot juhtida ja autonäitustel kaaskollektsionääridega suhelda, hoiab regulaarne sõit mootori korralikult töös ja tagab, et sellega on kõik korras.

Avariide ja muude teeohtude vältimiseks, mis võivad teie klassikalist autot kahjustada, kaaluge oma auto võtmist või uuendamist. sõidutunnid.

6. Hoidke seda korralikult

Kui viibite piirkonnas, kus on äärmuslikud ilmad: väga niiske, külm, kuum või sademed, soovite autot siseruumides hoida. Päike võib auto värvi tuhmuda, külm võib põhjustada mehaanilisi probleeme ja niiskus võib soodustada rooste teket.

1957 Chevy Bel Air

Tuul võib mõned esemed autosse puhuda, mis toob kaasa mõlke ja kriimustusi. Lumi võib põhjustada mootori külmumist ja nimekiri jätkub. Lisaks vanaauto garaažis parkimisele võite selle ka katta, kaitstes sellega seda kõigi nende elementide eest. Samuti – hoidke kindlasti aku laetuna. A Aku pakkumine nirelaadija on selleks suurepärane võimalus.

Klassikalise auto hooldamine ülaltoodud näpunäidete järgi ei alanda mitte ainult remondikulusid, vaid aitab säilitada ka teie investeeringu väärtust, nii et näete, et väärtus kasvab jätkuvalt.

sarnased postitused

Leave a Reply