Kuidas osta koroonaviiruse ajal autot RoadLaansiga

3
Kuidas osta koroonaviiruse ajal autot RoadLaansiga

Koroonaviiruse (COVID-19) levik on piiranud enamiku meist liikumisvõimalusi, kuid paljud inimesed vajavad siiski autot, et teha olulisi asju.

Kui otsite sõidukit, on hea uudis see, et seal on endiselt avatud müügiesindusi ja meie poolt on RoadLoans jätkuvalt valmis krediiditaotlusi vastu võtma.

Nii toimib meie protsess koos näpunäidetega ostlemise ja veebiteenuste eeliste kohta praegusel sotsiaalse distantseerumise ajal.

Laenu taotlemine

Täisspektri laenuandjana on RoadLoansil töökogemus laia krediidivalikuga klientidega, nii et isegi kui teie krediidiskoori on praegune olukord mõjutanud, saate siiski taotleda rahastamist. Veebivormi täitmiseks kulub vaid mõni minut ja me teeme otsused kohe. Kui see kiidetakse heaks, saate mitmeid pakkumisi, mida saate vaadata oma turvalisele kontole sisse logides. Võtke hetk, et need üle vaadata ja valida oma vajadustele parim valik.

Kust saab autot osta?

Pidage meeles, et edasimüüjad kogu riigis peaksid järgima kohalike ja föderaalvalitsuse korraldusi selle kohta, kas nad võivad müügiks avatuks jääda või mitte.

“Mõned osariigid on käskinud müügi peatada, samas kui teised on konkreetselt öelnud, et võivad olla avatud,” kirjutab Fred Meier Cars.com-ist. “Mõned jurisdiktsioonid on kontaktide piiramiseks kehtestanud müügi läbiviimiseks konkreetsed reeglid. Ja paljudes kohtades on olek segane – kontrollimiseks peate võtma ühendust konkreetse edasimüüjaga.

RoadLoansi kliendid peaksid alustama oma laenukinnituses loetletud eelistatud edasimüüjast või kasutama meie edasimüüjate leidjat teise otsimiseks.

Osana sotsiaalsete kontaktide vähendamise püüdlustest võimaldavad paljud edasimüüjad suure osa müügiprotsessist läbi viia veebis. Muud meetmed võivad hõlmata proovisõite teie uksest ja ostetud sõidukite kohaletoimetamist.

Kasutades oma RoadLaansi kinnitust

Printige välja laenu kinnitamise teatis, koguge kokku vajalikud dokumendid ja viige need oma RoadLoansi edasimüüjale. Eelkinnitus võimaldab teil säästa lisaaega, keskendudes auto ostmisele, selle asemel, et rääkida rahastamisest. Kui olete tehingu sõlminud, vormistame edasimüüjaga paberimajanduse.

Näpunäiteid auto ostmiseks koroonaviiruse ajal

Võib-olla kardate praegu sõidukit osta, kuid John M. Vincent US News and World Reportist ütleb selle kohta järgmist:

„Hirm koroonaviiruse ees ei tohiks takistada teid autot ostmast – seni, kuni otsite sõidukit, mis vastab teie vajadustele ja mida saate endale lubada. Siiski ei taha te sõiduki ostmisel riskida enda, oma pere või teiste kogukonna liikmete tervisega.

“Haiguse leviku vältimiseks on oluline järgida meditsiiniasutuste nõuandeid inimestevahelise suhtlemise, käte pesemise, sotsiaalse distantseerumise ja muude haiguste leviku tõkestamise meetodite kohta.”

Cars.com-i Kelsey Mays pakub ostlejatele kaugemale nõuandeid ja praktilisi nõuandeidkokkuvõtlikult allpool:

  • Tehke nii palju kui võimalik võrgus. Internetis autot proovisõitu teha ei saa, aga peaaegu kõik muu on võimalik kodust lahkumata.
  • Kui külastate esindust, harjutage sotsiaalset distantseerumist, mis haiguste tõrje ja ennetamise keskuste (CDC) juhiste kohaselt tähendab võimaluse korral teistest kuue jala kaugusele jäämist. Peske käsi regulaarselt ja vältige minekut, kui tunnete end haigena.
  • Laialdaselt tsiteeritud uuringus leitakse, et koroonaviirus võib plast- ja roostevabast terasest pindadel elada kuni mitu päeva, seega kaaluge oma tulevase sõiduki puutetundlikel kohtadel desinfitseerivate salvrätikute kasutamist, nagu rool, käiguvahetus ja turvavööde pandlad. pluss kõik peamised juhtnupud ja puuteekraanid.
  • Mõelge edasimüüjatele, kes võivad auto teiega proovisõiduks ja paberimajanduseks kaasa anda – olukord, mis võib piirata teie suhtlust ainult ühe inimesega.
  • Kui ostate kasutatud autot, kaaluge sertifitseeritud kasutatud sõidukit. Soovitame tungivalt viia kõik potentsiaalsed kasutatud autod enne ostmist mehaaniku juurde, kuid see toob kaasa veel ühe suhtlusringi – võib-olla jääb mõne ostja jaoks liiga kaugele sild. Kuna CPO autodel on pikem garantii, mis katab, kui midagi peaks valesti minema, on mehaaniku vajadus suhteliselt väiksem.

Lisateavet koroonaviiruse ajal turvalisuse kohta saate CDC-st veebisait.

Tee kiire laenuotsus

Ostke vajalik auto RoadLaansiga. Taotlege veebis mõne minutiga ja saate kohe otsuse.

Kirjutatud:

sarnased postitused

Leave a Reply