Kuidas liht intressileping töötab

4
Kuidas liht intressileping töötab

Meile Chrysler Capitalis meeldib elu lihtsaks teha ja sõiduki ostmisel on kaasas lihtne intressileping.

Lihtsate intresside toimimise mõistmine aitab teil maksetega kursis püsida ja isegi säästa, seega vaadake seda lühikest videot ja lugege edasi, et teada saada, kuidas.

Põhisumma ja intressid

Lihtintressilepingu kaks olulist osa on põhiosa ja intress.

Põhisumma on rahasumma, mille laenate sõiduki ostmiseks, samas kui intress on selle raha laenamise eest makstav tasu.

Lepingu alguses on teie makstav intressisumma suurem, kuna põhiosa jääk on suur. Maksete tegemisel väheneb põhiosa saldo koos intressiga.

Teie maksete ajastamine

Lihtintressi arvestatakse iga päev ja maksetähtpäeval tasudes maksad täpselt lepingus kokkulepitud intressisumma.

Kui maksate hilinemisega, on pärast viimast makset kogunenud rohkem intressi, nii et suurem osa maksest läheb intressiks.

Makske aga ennetähtaegselt ning suurem osa maksest läheb põhiosale ja väiksem osa intressidele, mis võimaldab säästa ja potentsiaalselt sõidukit kiiremini tasuda.

Siin on kaks võimalust säästa lihtsa intressilepinguga.

Seadistage varased maksed

Isegi ühekordne varajane makse võimaldab säästa intressidelt, kuid kaaluge regulaarsete ennetähtaegsete maksete seadistamist, et vähendada igakuiselt makstavat intressi.

Maksa natuke juurde

Kuumaksele lisamine või kindlasummaline makse maksate ka teie põhisumma kiiremini tagasi ja säästate intressidelt.

Lihtsad sammud konto haldamiseks

Mitmel põhjusel on mõistlik oma autolepingust kinni pidada. Kui jääte maksega hiljaks, ei maksa te mitte ainult rohkem intressi, vaid võite koguda ka viivist. Pidevalt hilinenud maksmine võib kaasa tuua lisamaksete lisamise teie lepingu lõppemisele või suure lõppmakse.

Kui soovite intresside arvelt säästa, kas varakult makstes või lisatasu, logige sisse Minu konto kus saate hõlpsalt makseid teha ja oma makseeelistusi värskendada.

Pidage meeles, et maksete kustutamiseks peab teie ühendatud pangakontol alati olema piisavalt sularaha. Võimalik, et soovite planeerida oma kulud ja kõik oma igakuised kulud, et tagada maksegraafiku muudatuste toimimine.

Alustamiseks lugege meie artiklit “Kuueelarve määramine” ja uurige Chrysler Capitali ajaveebi ja õppekeskuse ressursse, et oma finantsteadmisi täiendada.

sarnased postitused

Leave a Reply