Kuidas järgmisel autonäitusel märgata

14

Üldiselt on autonäitused autode pildistamiseks keeruline koht. Jalgsiliiklus, karm valgustus, lähiümbrus jne muudavad enamiku muu peale üldiste võtete realistlikuks ootuseks. See aga ei tähenda, et enne sündmust (ja isegi siis, kui olete kohal) valmistumiseks veidi aega võtmine ei suurendaks teie võimalusi leida oma sõit trükituna ja tõenäoliselt ka võimalust seda lähemalt vaadata!

Siin on mõned näpunäited (ja nipid), mis aitavad teie autol silma paista.

TEGE: Puhastage ja täpsustage oma auto. See peaks olema iseenesestmõistetav, kuid oleksite üllatunud, kui paljudest tõeliselt suurepärastest autodest sõidetakse mööda, kuna keegi ei investeerinud selle puhastamisse pisut küünarnukimääret.

Ärge: Unustage auto sisemus. Vaata, saame aru, enamus autosid sõidetakse üritusele. Oodata on prahti, muru, kruusa, tolmu jne. Tea seda ja valmistu selleks. Kui olete kohale jõudnud, kulub vaid mõni minut.

TEE: Rääkides interjöörist, avage aknad! Igaüks, kes tunneb teie auto vastu huvi, teeb selle ülevaatamisel interjööri oma teiseks peatuseks. Las nad näevad, mis seal sees on!

Ärge: ignoreerige inimesi, kes vaatavad seda lähemalt.

TEE: Tõstke kapott üles. See on silmailu. Puhas, hästi hooldatud mootoriruum on kohustuslik. Kui üritus pole ainult suletud kapotiga, tõstke need üles!

See on näituseväljakul autode kontrollimisel esimene peatus. Kui teie kapott on suletud, väheneb tõenäosus, et keegi liigub teie sõidu mõnele teisele osale, peaaegu 70%.

Veel näpunäiteid

sarnased postitused

Leave a Reply