Kõige vähem tuntud faktid Chevrolet’ ajaloo kohta

5
Kõige vähem tuntud faktid Chevrolet’ ajaloo kohta

2019. aasta Corvette on Chevy uusim ja kiireim mudel, mille GM hiljuti avalikustas. See superauto on ainulaadne – esimene Chevy toodetud kiirusdeemon. Sellel on muljetavaldav 755 hj 6,7-liitrine mootor koos kaheksakäigulise automaatkäigukastiga või seitsmekäigulise manuaalkäigukastiga.

Esmakordselt on ZRI tänu Chevyle varustatud automaatkäigukastiga. Ennustatakse, et Corvette saavutab 210 MPH. See peaks olema huvitav Chevy entusiastidele, kes seda soovivad õpi sõitma seda uut mudelit silmas pidades.

Haruldaim Chevy – 2006. aasta Silverado Intimidator SS – ja mis inspireeris selle loomist

2006. aasta Silverado Intimidator SS on üks haruldasemaid autosid, mida Chevy eales tootnud on. Selle loomine sai inspiratsiooni kuulsa NASCARi juhi Dale Earnhardti surmast. Ta hukkus 2001. aasta Daytona 500 võistlusel sõites autoõnnetuses.

Klassikaline Bel Air

klassikaline bel air

Classic Bel Air on ikooniline mudel, mida armastab enamik autohuvilisi. Kui see esimest korda teele jõudis, oli see ainus turul saadaolev kaheukseline kõvakatusega kabriolett.

Ikooniline Chevy Camaro ja selle nime taga olev tähendus

klassikaline camaro

Ikooniline Chevy Camaro loodi konkureerima populaarse Ford Mustangiga, rahvapärase koodnimega Panther. Kuulsa nime Camaro taga olev tähendus on spekulatiivne. Mõned väidavad, et disainerid omistavad selle sõnale prantsuse/inglise sõnaraamatus, mis tähendab seltsimeest või sõpra. Teine võimalus on selle määratlus hispaania keeles, mis ütleb väike krevett.

Hiljem lükati spekulatsioonid ümber, kui ettevõte tuli välja oma meeldejääva määratlusega, et “Camaro on väike ja tige loom, kes õgib mustange.” Milline määratlus!

Chevrolet’ ajalugu on üsna muljetavaldav. Alates selle loomisest ja GM-iga ühinemisest on aastate jooksul tekkinud palju mudeleid. Mõned Chevy ehitatud autod on jätkuvalt turgu valitsenud ja me ei ole veel tunnistajaks paljudele üllatustele, mis sellel legendaarsel ettevõttel autoturgu ees ootavad.

Kui soovite saada lisateavet konkreetse Chevrolet’ margi/mudeli kohta, võite alustada otsingust sõiduki käsiraamatmis kirjeldab üksikasjalikult kõiki selle auto komponente ja on hindamatu ressurss, kui alustate restaureerimist.

sarnased postitused

Leave a Reply