Kasutatud auto ostmise plussid ja miinused ning kuidas oma otsus teha

1
Kasutatud auto ostmise plussid ja miinused ning kuidas oma otsus teha

Rohkem kui kaks korda rohkem autoostjaid valib kasutatud sõiduki uue asemel, kuid kas see on teie jaoks õige valik? Kuigi kasutatud autode madalamad hinnad on enamiku tarbijate jaoks võtmetegur, tuleb otsuse langetamisel arvestada rohkemaga.

Kasutatud ostmise plussid

Madalamad hinnad

Kasutatud autode ostjad saavad ära kasutada uute autode väärtuse kiiret odavnemist esimesel aastal 20 protsenti ja kolme aasta pärast umbes 40 protsenti. Kasutatud sõidukite madalamad keskmised hinnad annavad ka parema võimaluse tasuda ostu eest sularahas või teha suurema sissemakse. Võite hankida ka kõrgema spetsifikatsiooniga mudeli, kui saaksite endale lubada uut.

Väiksem laenusumma

Madalamate hindade juures pole üllatav, et kasutatud autode keskmised laenusummad on väiksemad kui uutel. Olenevalt laenutingimustest võib see tähendada väiksemaid igakuisi makseid ja väiksemat koguintressi.

Kvaliteetsed valikud

Sõidukite kvaliteedi ja töökindluse pidev täiustamine on toonud kaasa hulga suurepäraseid kasutatud mudeleid turule, millest paljud suudavad läbida kuni 200 000 miili.

Kiirem tasumine

Kasutatud autode laenud on tavaliselt lühemad kui uute autode laenud, mis võimaldab laenuvõtjatel oma sõidukid varem ära maksta.

Kasutatud ostmise miinused

Töökindlus

Vaatamata kvaliteedi paranemisele on loogiline, et kasutatud autod on üldiselt vähem töökindlad kui uhiuued mudelid. Mida vanem on auto, seda rohkem võib tekkida vajadus remondile kulutada, eriti kui sellele enam autotootja garantii ei kehti. Töökindluses mängib rolli ka eelmiste omanike sõidukäitumine, mistõttu on sõiduki ajaloo aruanne oluline. Need aruanded sisaldavad andmeid õnnetuste, hooldusajaloo ja auto tiitli staatuse kohta, mis sisaldab märgeid päästmise, ümberehitamise, üleujutuse või sidruniseaduse tiitlite kohta.

Erapoole ostuga ei pruugi kaasneda garantii

Kui sõidukile ei kehti veel tootjagarantii, tähendab erapoolelt ostmine, et võite ilma jääda kaitsest mehaaniliste ja elektriliste rikete eest. Teisest küljest võivad edasimüüjad pakkuda kasutatud sõidukitele oma garantiid.

Valik võib olla piiratum

Uute autode ostjad saavad tavaliselt valida konkreetse mudeli funktsioonid, värvi ja lisatarvikud. Kasutatud autode ostjad peavad võib-olla olema nende eelistuste osas paindlikumad või ostlema ringi.

Hinnad võivad olla kõrgemad

Kasutatud autode intressimäärad kipuvad olema kõrgemad. Osaliselt on selle põhjuseks tootjate stiimulid uutele sõidukitele, aga ka kasutatud autode rahastamisega seotud suurem risk. Madalama krediidiskooriga tarbijad ostavad sageli näiteks kasutatud. Teine põhjus on see, et kasutatud autode väärtused on vähem prognoositavad, mistõttu on laenuandjal raskem teada, kui palju raha ta võib tagasi saada, kui tal on vaja sõidukit tagasi võtta ja edasi müüa.

Teie auto ostuotsus

Need plussid ja miinused peaksid osutuma väärtuslikuks, kui kaalute oma järgmise sõiduki valikuid, kuid ärge lõpetage sellega. Kaaluge põhjalikult uurida, millised mudelid vastavad teie soovidele ja vajadustele, ning koostage eelarve, mida saate endale lubada. Kui olete rahastamiseks valmis, leidke mõni minut RoadLoansiga taotlemiseks ja saate mõne sekundiga otsuse. Võtame vastu kõigi krediidispektri tarbijate taotlusi ja heakskiidu korral ühendame teid lähedal asuva edasimüüjaga. Usaldusväärse laenuandjana teeme koostööd ainult edasimüüjatega, kes suudavad näidata meie klientidele valitud kvaliteetseid sõidukeid, et saaksite julgelt osta.

Taotlege autolaenu Internetis.

Kirjutatud:

sarnased postitused

Leave a Reply