Karlmann King on salajane hiiliv maanteepommitaja [w/ Video]

2
Karlmann King on salajane hiiliv maanteepommitaja [w/ Video]

Ülemineku tõus, nurgeline ehitatud treener maasturid on viimase kümnendi jooksul olnud üsna ilmatu. Ettevõtetele meeldib Dartz, Vallutamissõidukid ja Rezvani kõik on avastanud, et luksusliku interjööriga karbikujuliste, ähvardava välimusega offroaderite ehitamine on täpselt selline mehhaniseeritud piimakokteil, mis toob kõik rikkad poisid (eriti need, kes elavad kuritegevuses ja vägivallas maakera rasketesse nurkadesse, ja sel juhul ostavad nad tõenäoliselt nende soomustatud versioonid). sõidukid) metafoorsesse õue. Nüüd on rikkumisse sekkumas veel üks mängija: Karlmann King.

Vaatamata selgelt germaanipärasele kõlavale firmanimele on Karlmann King tegelikult ehitatud väga ameeriklase šassiile. Ford F-550 raskeveokitega veoauto võimsusega 6,8L V10, 6-käiguline automaatkäigukast ja nelikvedu. Kohandatud kere on inspireeritud ka selgelt vabadust kindlustavast sõidukist, stealth-hävitajast F-117 Nighthawk, kuna seal ei ole kõverat joont ja mattmust viimistlus näib, et see suudab radarit neelata. Samas, kuna Karlmann tsiteerib selle 10 000 naela kaaluva behemoti tippkiiruseks vaid 87 miili tunnis, kahtleme, et väga paljud Kingi juhid saavad kiiruseületamise trahvi.

Muidugi kahtlustame, et enamik Kingi omanikke sõidab pigem autoga, mitte ei sõida ise, kuna tagumisse sahtlisse saab paigaldada kahe tagaistme jaoks palju erinevaid värve ja materjale (Sõidukile saab paigaldada kokku kuni seitse istet). , lisaks laiekraanteleviisor, a Mängukeskus 4, minikülmik ja Nespresso masin. Oh, ja kuulikindlus on ka saadaval, kuigi see lisab 2 miljoni dollari suurusele baashinnale märkimisväärselt, kuid me kahtlustame, et Karlmann Kingi sihtklientuuri liikmed ei vilgu selle numbri peale nii palju, kui pilgutavad.

Allikas: Karlmann

sarnased postitused

Leave a Reply