Hoolime oma kolleegide eest, et nad saaksid teie eest hoolitseda

4
Hoolime oma kolleegide eest, et nad saaksid teie eest hoolitseda

Kolleegide tervis ja heaolu on koroonaviiruse leviku ajal RoadLoansi ja emaettevõtte Santander Consumer USA prioriteet, et saaksime oma klientide jaoks olemas olla.

Oleme rakendanud Santanderi USA ajutise erakorralise tasulise puhkuse programmi COVID-19 pandeemia koolide ja lastepäevakodude sulgemise jaoks.

Programm on loodud meie kolleegide otseste vajaduste rahuldamiseks, keda mõjutavad laialdased koolide ja lastepäevakodude sulgemised kogu riigis, olenemata sellest, kas neil on otsene kliendikontakt või mitte. See annab nõuetele vastavatele töötajatele kuni 80 tundi erakorralist tasustatud puhkust, ilma et nad peaksid esmalt kasutama tavalist tasustatud puhkust (PTO).

Samal ajal võtame oma kaastöötajate toetamiseks kasutusele tööohutuse meetmed, tunnistades, et peame hoolitsema meeskonnaliikmete eest, et nad saaksid hoolitseda meie tuhandete klientide eest.

  • Kodust ja muudest hajutatud töökohtadest töötamise võimaluste loomine suurema sotsiaalse distantseerumise tagamiseks.
  • Ajutise erakorralise tasulise puhkuse programmi loomine, mis annab töötajatele täiendavat tasustatud puhkust, mida saab kasutada koroonaviirusega seotud hooldusvajaduste lahendamiseks.
  • Klienditoe eesliinitöötajatele lisatasude pakkumine, et aidata katta pandeemia ajal tööle tulles tekkivaid lisakulusid.
  • Suurendades oluliselt puhastusprotokollide sagedust ja ulatust kõigis meie rajatistes.
  • Mittevajaliku reisimise välistamine.

“Usume, et nende sammude võtmine aitab hoida kliente ja töötajaid turvalisemalt,” ütles Santander Consumer USA klienditeeninduse asepresident Lori Millard. “Loomulikult on koroonaviiruse levik väljakutse meile kõigile, kuid koos töötades saame aidata viirusest jagu saada.”

Oleme pühendunud aitama viirust ohjeldada: kui mõnel meie saidil on positiivne või eeldatavalt positiivne test, rakendatakse intensiivpuhastusprotokolli.

Meie juhtkond jälgib jätkuvalt tähelepanelikult olukorda ning järgib vastavate ametiasutuste, sealhulgas CDC, Maailma Terviseorganisatsiooni ning erinevate osariikide ja kohalike omavalitsuste juhiseid.

“Sellel enneolematul ajal tahame tänada oma töötajaid kõige eest, mida nad teevad, kui jätkame oma klientidele teeninduse ja toe pakkumist,” ütles USA Santanderi tegevjuht Sandra Broderick. “Igaühel meist on oma isiklik olukord, millega arvestada ja mul on hea meel aidata täita oma töötajate ja klientide vajadusi.”

RoadLoans on Santander Consumer USA otselaenuprogramm.

Kirjutatud:

sarnased postitused

Leave a Reply