Honda Jazz Comeback – AUTOMOTIVEBLOGI

2
Honda Jazz Comeback – AUTOMOTIVEBLOGI

Hondal on autotootjate jaoks kõige ebajärjekindlam ja veidram tooteplaneerimine.

See toodab ülipopulaarset autot nagu S2000 roadster ja viskab selle siis maha lihtsalt seetõttu, et selle mootor ei läbi Euroopa heitgaaside teste.

Teised firmad oleksid mootorit muutnud või asendanud uue ja puhtama vastu.

Siis oli hiilgav väike CR-Z, maailma ainus soodne seksikas hübriidkupee, mis saadeti pärast mõneaastase eluea taeva suurde vanarauaplatsile.

Jazz on aga erinev. Honda pole selle tugeva müüjaga kunagi jamanud ning selle asemel lihtsalt näpistab ja täiustab seda põlvkondade jooksul järk-järgult.

Sellel on tohutult lojaalne jälgijaskond – 60% klientidest liigub Jazzilt uuele.

See pakub kõrgel tasemel praktilisust ja nutikat ruumikasutust koos suurepärase töökindluse ja kasutusmugavusega. Üks asi, mis selle uue Jazzi puhul on muutunud, on see, et saadaval on versioon nimega Crosstar.

Retsept on tuttav – lisage rattakoobaste ümber plastikust kattekiht, et anda võltsmaastiku välimus ja seiklusliku elustiili aimu, ning tõsta ka sõidukõrgust mõne millimeetri võrra.

Kuna Jazz on traditsiooniliselt vanemale juhile meeldinud, on see huvitav. Meil on sõitmiseks nii tavaline Jazz kui ka Crosstar.

Honda Jazz Crosstar 3

Standardvarustuses Jazz on saadaval SE, SR ja EX varustustasemetel, samas kui Crosstar on saadaval ainult tipptasemel EX-na.

Honda müügiosakond arvab, et ainult 10% uutest Jazzi müügist moodustavad Crosstari mudelid, kuid ma arvan, et see on pessimistlik.

Miks? Sest see näeb välja atraktiivsem kui tavaline Jazz. Crosstar on 45 mm pikem, 31 mm laiem ja 30 mm kõrgem.

Mõlemad on varustatud 1,5-liitrise bensiinimootoriga, mis arendab 97 hj. See on kombineeritud kahe elektrimootoriga, millest üks on generaator ja teine ​​jõumootor.

Honda Jazz Crosstar 4

Sõidurežiime on kolm: EV Drive, milles liitiumioonaku toidab jõumootorit; Hübriidajam, mille puhul mootor käitab generaatorit, mis omakorda annab jõu tõukemootorile; ja lõpuks mootoriajam, milles bensiinimootor teeb kogu töö lukustussiduri kaudu.

Esimene asi, mida vanast uude Jazzist sisse astudes märkate, on palju parem vaade eest.

A-piilarid on tunduvalt õhemad ja ka kabiin tundub õhulisem. Mis pole muutunud, on nutikas ruumikasutus ja lai valik panipaiku, alates suurtest uste prügikastidest, kuhu mahub joogipudel, kuni käepäraste lisandite hoidmiseni kogu armatuurlaual.

Honda Jazz Crosstar 5

sarnased postitused

Leave a Reply