Ford, Volkswagen Target 8 miljonit sõidukit Van Alliance’is – Autos Reign

17
Ford, Volkswagen Target 8 miljonit sõidukit Van Alliance’is – Autos Reign

Ettevõtete hüvanguks rääkides võivad isegi konkurendid saada headeks sõpradeks. Kaks autohiiglast, Ford Motor Co. ja Volkswagen AG, näitasid maailmale täpselt seda, kui nad eelmisel aastal oma liidust teatasid.

Viimaste aruannete kohaselt on mõlema ettevõtte pressiesindajad teatanud, et nende eesmärk on toota kokku 8 miljonit ühikut keskmise suurusega pikapiga veoautosid ja kaubikuid.

Nad teatasid sellest liidust 2019. aasta jaanuaris ja selle uudisega on mõlemad autohiiglased oma partnerlust süvendanud, kui nad ühendavad jõud, et investeerida EV-desse (elektrisõidukisse) ja isejuhtivasse tehnoloogiasse, mis säästab neile miljardeid dollareid.

Allikas: reuters.com

Aruannete kohaselt teevad need behemotid koostööd Fordi ehitatud 1-tonnise kaubakaubiku, Volkswageni toodetud linnakaubiku ja Volkswageni keskmise suurusega pikapi, mida hakatakse alates 2022. aastast tootma Ford Rangeri platvormil. .

Ford Motor Co plaanib ka Euroopa turule mõeldud elektrisõiduki väljatöötamist, mis hakkab põhinema Volkswageni Modular Electric Drive Toolkitil. See sõiduk valmib 2023. aastaks ja mitme aasta jooksul tarnitakse üle 600 000 ühiku.

Kuna Ford Motor Co-l on juurdepääs Volkswageni Modular Electric Drive Toolkitile, võib oodata rohkem selliseid liite, mis võivad mõlema autotootja jaoks teenida miljardeid dollareid. Seega, kui vaatame tulevikku, võib meie lemmik Ford Fiesta muutuda täiselektriliseks sedaaniks, millel on kauakestvad jõuallikad.

Volkswageni kontserni tegevjuht Herbert Diess ütles oma avalduses, et “See koostöö vähendab tõhusalt arenduskulusid, võimaldades elektri- ja tarbesõidukite laiemat ülemaailmset levitamist ning tugevdab mõlema ettevõtte positsioone.”

Herbert DiessAllikas: volkswagenag.com

Ettevõtted soovivad käivitada ka autonoomsetel sõidukitel põhineva ettevõtte, mis põhineb Argo AI isejuhtival tehnoloogial. Eelmisel nädalal tehti esimene samm selle ettevõtmise suunas, kuna Volkswagen investeeris 2,6 miljardi dollari ulatuses Fordi isejuhtivate autode ettevõttesse Argo AI, mida nüüd allianss kontrollib.

See liit tekitas seni elektri- ja tehisintellektiga seotud autotööstuses valitsenud Tesla ridades ilmselt segadusi. Kuid kas need värinad Teslat ka edaspidi häirivad, näitab ainult aeg. Praegu näib nende kahe tohutu autotootja liit pakkuvat põnevaid väljavaateid kogu autotööstusele.

sarnased postitused

Leave a Reply