Estate of Grace: Volvo V60 juhitud

5
Estate of Grace: Volvo V60 juhitud

kõrval Lem Bingley

Volvo V60
Hinnang: 4 viiest tähed
Hea: turvaline, stiilne, suur pakiruum, armas mugav kabiin
Halb: puudub hoiustamistarkus, kõik turvakomplektid pole standardsed
Hind: alates 31 810 naela – testitud mudeli hind algab 40 860 naelast

Volvo V60 ei ole kaugeltki kõige ilusam auto, mis eales ehitatud, kuid see peab kindlasti olema seni parima välimusega universaal. Eriti küljelt vaadatuna on sellel selline vorm, mis tekitab tahtmise matkatooli lahti voltida, tee äärde maha istuda ja seda nagu skulptuuri galeriis imetleda.

See oleks ilmselt siiski pisut imelik, nii et ma ei soovita teil tooliga välja minna ja seda proovida. Selle asemel tasub salongi istuda ja V60-ga tiirutada. Vähe sellest, et Volvo teab, kuidas teha väga mugavaid istmeid, mis on palju kutsuvamad kui need lõuendist ja puidust detailid.

Rootsi firma teab ka, kuidas teha nägusaid kinnistuid, kuhu mahub veel palju kraami. V60 laia tagaluugi tagant leiate 529 liitrit hästi vormitud pakiruumi või 1441 liitrit, kui istmed ümber lükata ja tekkinud ruumi ääreni täita.

Volvo V60 külgvaade

Kuigi need arvud ei muuda seda mahuka praktilisuse osas viimaseks sõnaks – selleks soovitaksin ilmselt kajaga Skoda Superbi universaali või Transiti kaubikuid –, asetab see V60 oma tipptasemel konkurentsis siiski spektri koopamasse otsa. . Pakkige oma kotid A4-, 3-seeria või C-klassi universaali ja peate maha jätma midagi, mida oleksite võinud V60 pardal siiski pigistada. Näiteks koer või väike laps.

Kuigi see on tagant suur, pole see kahjuks tark. Pagasiruumis Näiteks Volvo XC40-st leiate geniaalse kontserti pakiruumi põranda, mis mitte ainult ei tööta jagajana, vaid pakub ka konksude rida poekottide kinnitamiseks, samal ajal kui väljatõstetav pakiriiul mahub pakiruumi põranda alla.

Volvo V60 pakiruum

Seevastu V60 ärilises otsas on see kõik suhteliselt tüütu. Ülesklapitav pakiruumi jaotur näib olevat poolik ja ruloo-tüüpi katet on masendavalt lihtne ülestõstetud asendisse jätta, mis tähendab, et sulgete sageli pakiruumi, istute juhiistmele ja alles siis mõistate, et te ei saa seda teha. näha tagaaknast välja. Jällegi.

Õnneks on pakiruumi põranda all ruumi varuratta jaoks, kuigi pistikühendusega hübriidväljaande puhul see tõenäoliselt paika ei pea. V60 bensiini-elektriline T6 Twin Engine versioon saabub millalgi 2019. aastal, kogu Suurbritannia rongi täpsusega.

Praeguseks on mootorivalik mõnevõrra vähendatud, mis koosneb paarist 2,0-liitrisest D3 ja D4 diiselmootorist ning T3 2,0-liitrisest bensiinimootorist.

Volvo V60 esilatern

Volvo loodab, et D3 on suurim müüja, moodustades 60% müügist. Selle võimsus on 150 hobujõudu ja pöördemoment 320 Nm, millest piisab auto kiirendamiseks 9,9 sekundiga 62 miili tunnis. Kiirustavad inimesed saavad D4-ga, mis on põhimõtteliselt sama mootor, kuid millel on 40 hobust ja 80 Nm pöördemoment, mis vabastatakse lõksudest lisatasuks 1000 naela eest, 2 sekundit maha raseerida.

T5 bensiinimootor on esialgse mudelivaliku tipus, pakkudes 250 hobujõudu, kuid tõhususe osas on paratamatu negatiivne külg – see on sõltuvalt ratta- ja rehvivalikust 150–154 grammi CO2 kilomeetri kohta, samas kui mudelid D4 ja D3 mahutavad kõik 117 g. /km ja 125g/km, varieerudes rehvide ja valikus kuuekäigulise manuaal- või kaheksakäigulise automaatkäigukastiga. Just juhendid naudivad paremat reitingut, pakkudes 2–4 grammi lisakoormust kilomeetri kohta.

Kõik need valikud on ainult esiveolised, samas kui pistikhübriid toob endaga kaasa elektrilise tagasilla, pakkudes valitavat 4×4.

Volvo V60 esisalong

V60 hinnakiri algab 31 810 naelsterlingist, mille eest ostetakse D3 mootor, Momentumi baasvarustus ja manuaalkäigukast. Praeguse valiku teises otsas on pildil olev D4 Inscription Pro automaatne hind 40 860 naela. Finantspakkumised algavad 2999 naelsterlingist pluss 279 naela kuus kahe aasta jooksul, samas kui kindlustusgrupi reitingud on vahemikus 24–31 – üldiselt ei ole see nii kattesõbralik kui A4 Avant, kuid parem kui 3-seeria Touring. Nagu ikka, võrrelda autokindlustuse hinnapakkumisi enne kui otsustate, mida osta.

Nii ilus kui see on, kannatab V60 pisut vene nuku efekti all, meenutades väga Volvo V90 lühendatud versiooni või madalamat XC60. V60 on minu silmis selle kamba parima välimusega auto ja ka odavaim, kuid siiski on kahju, et Volvo pole suutnud uuele universaalile veidi omapära anda. Suutis ju Göteborgi disainimeeskond luua ainulaadse välimuse XC40-le, mis on endiselt selgelt moodne Volvo, kuid suudab teistest autodest eristuda.

Volvo V60 armatuurlaud

V60 seest leiate teise lõikamise ja kleepimise harjutuse tulemused. Esmapilgul olin veendunud, et V60 ja XC60 armatuurlauad olid kuni viimase triivpuidust spoonini täiesti identsed, kuid kui käsitlete neid kahte nagu ühte nendest erinevustest mõistatustest, mõistate peagi, et need on tegelikult nii. , sama erinevad nagu kriit ja veidi erinev kriiditükk.

Mõnes mõttes on see suurepärane. Volvo säästab raha, ostes tohutul hulgal lüliteid ja nuppe, paigaldades samad esemed igasse autosse. Seejärel investeerib ta need säästud sädelevatesse rihveldatud lülititesse ja nuppudesse, mida ta muidu endale lubada ei saaks. Muus osas pole aga komponentide jagamine nii hiilgav, sest pettumused ühes tootes korduvad nagu geneetilised haigused üle terve pere.

Volvo V60 keskkonsool

Näide: V60 9-tolline keskmine ekraan mõjub endiselt alla, nagu ka XC60 ja V90 puhul. Kasutajaliides on kohati kohmakas, tundub, et tabeli täitmine on lähemal kui luksusauto juhtimine, ja tarkvaral kulub algkäivitamiseks – külm.

Seetõttu on kerge tõdeda, et Volvo töötab koos Google’iga oma Sensuse teabe- ja meelelahutussüsteemi hulgi ümberkujundamisel, mis põhineb Androidi operatsioonisüsteemil, kasutab Google’i kaarte ja häälabi ning toetab kolmandate osapoolte rakendusi. . Ükski neist pole abiks, kui kaalute täna V60, sest uus tarkvara saabub alles 2020. aastal.

Piisavalt karpidest. Volvo V60 on enamasti mõnus olemine. See sõidab hästi, on väga vaikne ja majutab reisijaid mugavas maitsekas keskkonnas.

Volvo V60 tagumine kabiin

Ja loomulikult hoiab V60 oma sõitjaid turvaliselt, eriti kui valite 1625 naela maksva Intellisafe Pro paketi, mis lisab pimeala tuvastamise, ristliikluse hoiatuse ja Volvo nutika Pilot Assist süsteemi.

Pilot Assist on adaptiivne püsikiiruse hoidja, mis mitte ainult ei hoolitse gaasi ja pidurite eest, vaid hoiab ka autot oma sõiduraja keskel. See vajab töötamiseks hästi maalitud märgistust, kuid lõputul kiirteel on see õnn, näib, et see võtab umbes poole reisi pingest maha. Eemaldades pidevad väikesed kursiparandused, mis muidu on vaimne taustaülesanne, aitab see sul paremini keskenduda ümbritsevale teele. Laske ratas lahti ja Pilot Assist koliseb ja seejärel lülitub välja, nagu peab, sest see on sõiduabi, mitte autopiloot.

Üldiselt on uus V60 kena universaalauto, millel on paraja suurusega pakiruum ning vaikne ja mugav salong. See on usaldusväärne Rootsi alternatiiv BMW, Audi ja Mercedese sportuniversaalidele, eriti kui hindate mugavust, rahu ja turvalisust jäigale sõidule ja agressiivsele, eemaletõukavale käitumisele.

Volvo V60 tagantvaade

sarnased postitused

Leave a Reply