CarGurus: ootan 2020. aastat

7
CarGurus: ootan 2020. aastat

Jõuame ühe aasta lõppu. Kuid kuna 2020. aasta on ukse ees, on meil palju oodata. Küsime oma toimetajatelt, mida nad järgmisel aastal ootavad. Lisage julgelt oma mõtteid siia või meie kohta Facebook lehel.

Megan Hennessey, CarGuruse USA toimetaja

Järgmisel aastal ennustan, et näeme oma autodes veelgi suuremaid ekraane. Tehnikale keskendunud ettevõtted, nagu Byton, on seda ideed oma prototüüpides katsetanud; Byton on oma M-Byte’is esitlenud 49-tollist ekraani. Järgmine aasta võib olla aasta, mil näeme lõpuks neid massiivseid ekraane tootmistasemel sõidukites. Cadillac käivitas selle trendi tohutu 38-tollise ekraaniga 2021. aastal Escalade. Need suuremad ekraanid tähendavad tõenäoliselt nuppude ja nuppude surma, millest mitmed meie arvustajad kindlasti puudust tunnevad.

Teine suur ennustus 2020. aastaks on see, et meie sõidukogemusse integreeritakse rohkem tehnoloogiat. Telefoni saab võtmena kasutada juba näiteks Fordi ja Hyundai puhul. Ja Kia võimaldab teil sünkroonida ajakavasid teiste juhtidega, mida näete auto teabe- ja meelelahutussüsteemi kaudu. Ma ennustan, et sellised asjad nagu GM Marketplace muutuvad autotootjate seas tavalisemaks. Varsti saate võib-olla juhiistmelt sisseoste teha, filme vaadata ja õhtusööki tellida. Lihtsalt veenduge, et teie andmed on turvalised!

Chris Knapman, CarGuruse Ühendkuningriigi toimetaja

Otsustasin oma 2020. aasta eelvaate jaoks suure hooga minna – nii et paneme ühele poole, mis on kahtlemata tohutu hulk elektri- ja hübriidautosid (suhtelisele) massile, ning keskendume selle asemel kahele kõrgeima astme kandidaadile.

Kõigepealt on Ferrari Roma, mis on ülaltoodud pildil, mis pole huvitav mitte niivõrd jõuülekande, kuivõrd selle poolest, et selle stiil kujutab endast Itaalia ettevõtte traditsioonide murdmist. Sest Romas on helded löögid ja kõverused, mis annavad sellele pehmema ja elegantsema esteetika kui teistel kaasaegsetel Ferraridel. Mõned on kahtlenud, kas Roma näeb seetõttu liiga Aston Martini moodi välja, kuid minu jaoks on see hiilgavalt individuaalne disain, mis on koduks ka imelisele vormitud interjöörile ja 612 hj 3,9-liitrisele mootorile. kahe turboga V8. Tundub hea retsept…

Kui Ferrari on eriline, siis Mercedes-AMG One tõotab üsna lihtsalt edetabelist välja jääda. Meil on siin Mercedese vormel 1 jõuülekanne, mis on ümber kujundatud töötama maanteeautos. See on 1,6-liitrine V6 nelja elektrimootoriga, mis annavad kokku üle 1000 hj. Samuti on 8-käiguline labakäigutusega käigukast, tõukurvarda vedrustus, keraamilised pidurikettad ja rool, mis näeb välja nagu midagi, mida Lewis Hamilton võib nädalavahetustel kasutada. Nii et jah, sellest saab päris tõsine komplekt.

Tootmine on piiratud 275 ühikuga, iga hind ulatub miljonitesse. Kuid omandiõigus ei muuda selliseid autosid huvitavaks. Ei, põnev on näha, kui kaugele (ja kui kiiresti) saab tagasihoidliku autoga toimetada.

Matt Smith, CarGuruse USA toimetaja

Ennustus: 2020. aastal määrdume.

Esiteks, Land Rover Defender naaseb USA-sse. See ei pruugi olla põhjus meie Ühendkuningriigi toimetajale Chrisile pidutsemiseks, kuid siinpool tiiki on möödunud üle 20 aasta sellest, kui Land Rover tarnis korraliku kastiga maastikuauto.

Land Rover Defender

Uue 2020. aasta Defenderi välimus võib pehmelt öeldes olla polariseeriv, kuid on ohutu eeldada, et sellest Briti buldogist saab tõeline mägikits maastikul. Esimest korda pärast 1997. aastat on Jeep Wrangler Unlimited võib lõpuks tekkida tõeline konkurents. Võib-olla on aeg väikeseks CarGurus USA ja CarGurus UK rivaalitsemiseks?

Ford Bronco

Muidugi ei saa uus Defender varastada kogu mudast prožektorit. Ootame täielikult, et Ford tõmbab sel aastal kauaoodatud ja kauaoodatud 2021. aasta Broncolt katte maha. Möödunud on mõnda aega sellest, kui OJ Simpson saatis Bronco viimase iteratsiooni varajase surma ning nii maastikusõitjad kui ka pehmete teedega sõitjad on sinist ovaali ehtsat linnamaasturit ihaldanud.

Kui The Juice’s Bronco oli täissuuruses maastur, mis põhines F-seeria veoautoplatvormil, siis see uus on pisut väiksem ja tõenäoliselt ka nobedam, kuna see on ehitatud samale platvormile Ranger pikap – kõlab ideaalselt meie lemmikväljakul maastikul.

Steve Halloran, CarGuruse USA toimetaja

Nagu üks mu kolleegidest juba mainis, on järgmisel aastal kahtlemata suur hulk teateid elektrisõidukite kohta. Autotootjad on seni toonud elektriautode mängu rohkem entusiasmi kui keskmised Ameerika juhid, kuid autotootjad näivad lõpuks püüdvat leida viise, kuidas turustada ja ehitada elektrisõidukeid, mis ei peaks meeldima mitte ainult tehnoloogia esmakasutajatele ja “rohelistele, ”, aga ka inimestele, kellele meeldib sõita.

Fordi debüüt Mustang Mach-E, kaasa arvatud silmapaistev mainimine selle kohta, et Porsche lööb 0–60 korda, võib tähistada suhteliselt uut peatükki elektrisõidukite turunduses väljaspool Tesla mulli. Porsche juhtis kindlasti tähelepanu oma 918 tipptasemel jõudlusele, kuid see auto hind pani selle veelgi haruldasemasse õhku kui Tesla originaal Roadster ja Model S. Mach-E, mille hind peaks algama vähem kui 45 000 dollarist, peaks meeldima tunduvalt rohkem mitmekesisem autoostlejate kogum kui kumbki Tesla originaalmudel ja kahtlemata leiab see 2021. aasta lõpuks oma hinnaklassis ettevõtet.

Veel üks suhteliselt uus areng elektriga sõitvate sõidukite turustamises tuli hiljuti Toyotalt, kes otsustas teha oma ülipopulaarsest crossoverist pistikhübriidversiooni. RAV4 Prime, selle sõiduki kõige võimekam ja põnevaim versioon, mis on Ameerika ostjatele saadaval. Märkides reklaamides oma alla 6-sekundilist kiirust 0–60 ja 302 hobujõudu, loodab Toyota korvata Priuse müügi vähenemise suure hulga hübriididega, sealhulgas sedaanmudelitega, mis seisavad silmitsi Ameerika konkurentide ahenemisega, nagu Ford ja GM täidab oma plaane keskenduda edaspidi hoolikamalt krossoveritele ja linnamaasturitele.

Seda, kas elektriga töötavad sõidukid suudavad kunagi tekitada põnevust ja müüki, mida bensiinimootoriga autod oma esimesel sajandil nautisid, on veel näha, kuid ootame huviga uusi reklaame ja lähenemisviise, aga ka põnevamaid sõidukeid. aastal.

Rohkemate autouudiste saamiseks vaadake neid artikleid:

sarnased postitused

Leave a Reply