CarGurus: meie 2019. aasta autotööstuse tipphetked

9
CarGurus: meie 2019. aasta autotööstuse tipphetked

Vähesed võivad väita, et 2019. aasta on olnud automaailmas põnev – aga millised on teie 2019. aasta autotööstuse tipphetked? Meile meeldiks, kui annaksite meile teada selle artikli all olevas kommentaaride jaotises või aadressil CarGuruse Facebooki leht. Alustuseks on meie kirjutajad allpool välja toonud oma 2019. aasta autotööstuse tipphetked pikapitest Porschedeni.

Chris Knapman, toimetaja, CarGurus UK

Kas aeg näitab, et 2019. aasta oli aasta, mil elektriauto läbi murdis? Kindlasti pole puudust olnud uutest akutoitel toodetest Porsche Taycan ja uusim Nissan Leaf võimatu tähelepanuta jäetud Tesla Cybertruckile.

Kombineerige need uued autod paraneva laadimisinfrastruktuuriga ja võite eeldada, et avalik arvamus võib hakata näitama EV-de suhtes pehmenemise märke. Meie enda uuringu kohaselt oli see kindlasti nii, millest selgus, et tarbijate arv, kes peavad end järgmise viie aasta jooksul tõenäoliselt elektrisõiduki omanikuks, kasvas 2019. aastal 26%-ni, võrreldes 2018. aasta 15%-ga. See on suure tõenäosusega ka alles algus: kes panustaks selle vastu, et see arv oleks järgmisel aastal selleks ajaks märkimisväärselt kasvanud?

Sisepõlemismaailmas tagasi tulles peab minu 2019. aasta aumärk pälvima Porsche 911 uusima põlvkonna 992. See mitte ainult ei värskenda meisterlikult selle kõrgtehnoloogilise ajastu legendaarset 911 vormingut oma vapustava interjööri ja ülipeenikesega. väliselt, kuid jõudluse poolest liigutab 992 isegi põhi-, mitte-GT- või Turbo-mudelid kindlalt superautode territooriumile. Tegelikult, kui ma peaksin oma 2019. aasta autotööstuse tipphetked kitsendada vaid üheks põgusaks hetkeks, oleks see sürreaalne kolmepunktiline sekund, mis kulus meie nelikveolise PDK-ga varustatud 911 testautoga, et käivitada. 0-62 mph.

Elektrisõidukid võivad tulla, kuid sisepõlemine on siiski enam kui võimeline hinge kinni võtma.

Megan Hennessey, toimetaja, CarGurus USA

Mind hämmastab 2019. aastal tutvustatud suure jõudlusega universaalide ja maasturite arv. Audi S4 Avant rõõmustas, kui Saksa autotootja teatas, et toob oma RS 6 Avant Põhja-Ameerikasse. See sisaldab 4,0-liitrist V8, mis toodab 591 hj ja 590 naela, kiirendab 60 miili tunnis umbes 3 sekundiga ja saavutab tippkiiruseks 189 miili tunnis.

Sama põnev oli sissejuhatus RS Q8, jõudlusmaastur, millel on sama võimsus kui RS 6 Avant. Meil oli võimalus seda lähemalt vaadata 2020 RS Q8 2019. aasta LA autonäitusel ja see lisab peale mootori palju funktsioone, nagu 23-tollised veljed ja RS-spetsiifiline läikivmust iluvõre.

Ja elektriautode ruumis olid kesksel kohal elektriveokid: Bollinger tõi meile oma B2 elektriveoki tootmisvalmis versiooni, Tesla avalikustas ainulaadse Cybertrucki ja Rivian läheneb tootmisvalmis mudelile R1T. Kuid kas veoautode ostjad on valmis üle minema gaasimootoritelt elektrilistele? Raske öelda. Meie iga-aastases Veoauto sentimendi uuring, leidsime, et 70% ostjatest olid valmis kaubamärki vahetama, mis on nende alustavate veoautotootjate jaoks hea uudis. Nende kõrged hinnad võivad aga ostjad eemale hoida.

Steve Halloran, toimetaja, CarGurus US

Kuna üks kolleeg tähistab elektrisõidukeid ja teine ​​universaalseid universaale ja maastureid, tunnen kohustust mainida üht 2019. aasta tipphetke, mida nad ei teinud: Fordi otseülekande debüüt. 2021 Mustang Mach-E vahetult enne LA autonäitust. Fordi otsus panna oma võimsa Mustangi nimi ja rinnamärk elektrilisele krossoverile tekitas muidugi poleemikat, kuid poniga varustatud sõiduk, mille sõiduulatus on kuni 300 miili, istekohad 5 inimesele, kaubaruumi peaaegu 60 kuupjalga ja 0–60 aeg, mis on alla 4 sekundi, kõlab minu jaoks suurepäraselt.

2021 Ford Mustang Mach-E

Kuid minu 2019. aasta tipphetked tulid kahelt autotootjalt, keda CarGurus on juba aastaid veetnud, Mazda ja Subaru, tõestatud mudelite uute tugevate versioonide näol. Ümberkujundatud 2019 Mazda3 pälvis kiitvaid hinnanguid peaaegu kõigilt, kes sellega sõitsid, sealhulgas George Kennedyja värskendatud 2019 CX-5mida me eelmise aasta lõpus lumes proovisime, pälvis ka väga erinevate arvustajate kiidusõnu.

2020 Mazda3

2019. aastal saabus ka uus versioon meie lemmik Subaru mudelist. Saime septembris võimaluse sõita 2020. aasta Subaru Outbackiga ja nautisime seda päris palju. Selle universaali/krossoveri uus versioon pakub lõpuks oma kapoti all turbomootorit, mida kõrgel elavad juhid peaksid eriti hindama. Meie hiljuti avaldatud 2020. aasta Outbacki ülevaade leidis, et see on funktsionaalsuse ja kuluefektiivsuse seisukohast tugev, mida peame Subaru kaubamärgi tunnusteks.

2020 Subaru Outback

Matt Smith, toimetaja, CarGurus USA

Sel aastaajal räägivad kõik elektrifitseerimisest ja edusammudest ning kuumast uuest asjast. Kuid nagu igaüks, kel silmad lahti, selgelt näeb, oli 2019. aasta tagasilöögi aasta.

Esiteks äratas Chevy ellu Blazer stiilse, terava ja seksika crossoverina koos peaaegu 1400 dollari väärtuses 21-tolliste rehvidega. Muidugi, uuel 2019. aasta Blazeril oli ka oma halvustajad, nimelt need, kes kurtsid selle puudulikku maastikusuutlikkust, kuid ma tervitan meie uusi crossover-ülemaid.

Ja pole ka nii, et 2019. aasta ei toonud meile palju vastupidavaid võimeid. Jätkates tagasilöögiteemaga, tagastasid nii Ford kui ka Jeep turule legendaarsed veoautode nimesildid koos 2019. aasta metsavaht ja 2020 Gladiaator.

Lõpuks oli selle kirjaniku aasta tipphetk kauaoodatud naasmine Toyota Supra. Partnerlus BMW-ga andis uuele kupeele hiilgava Baieri südame ja hinge (või meie sõnasõnalisema lugeja jaoks mootori ja šassii), mis on seotud selle vapustava väliskujundusega. Muidugi võib 2020. aasta GR Supra interjöör tunduda veidi tuttav ja manuaalkäigukasti puudumine lõikab selle mõne entusiasti ostunimekirjast välja, kuid võib kindlalt väita, et CarGuruse 2019. aasta proovisõidu ülevaatuste nimekirjas pole ühtegi teist autot. palju tähelepanu bensiinijaamades, toidupoodides, võidusõiduradadel või mujal, kus me sellega sõitsime.

Rohkemate autouudiste saamiseks vaadake neid artikleid:

sarnased postitused

Leave a Reply