2020. aasta Genesis G70 annab BMW-le raha eest

6
2020. aasta Genesis G70 annab BMW-le raha eest

Autotootjal on lihtsam kui kunagi varem teistest eristuda. Enne puutetundliku ekraaniga teabe- ja meelelahutussüsteemide ja täiustatud turvafunktsioonide levikut toetusid luksusautotootjad auto kõrgekvaliteedilistele sisustusmaterjalidele, tipptasemel stereosüsteemidele ja erakordsetele jõudlusomadustele, et eristada autot konkurentidest.

Need elemendid on aidanud anda selliseid pärandvarusid nagu BMW 3. seeria ja Mercedes-Benz C-klass kindlus luksuslike kompaktsedaanide turul. Nii heas kui halvas on nende autode pikk edulugu. Nende kiituseks võib öelda, et nii BMW kui ka Mercedes on loonud muljetavaldavad ohutus- ja tehnoloogiapakkumised, et tulla toime selliste autotootjate nagu Lexuse, Infiniti, Volvo ja Audi konkurentsiga.

Kuid luksusturu liidritele on veelgi hiljutisem oht. Genesis, sündinud Hyundai lipulaevast sedaanidest, saabus koos 2017 G90. Kaks aastat hiljem debüteeris ettevõtte 3. seeria hävitaja G70.

2020 Genesis G70 Sport 3.3T

Meil oli võimalus sellega sõita 2019 G70 ja leidis, et see on jahmatavalt suurepärane. Mõne hiljutise kogemusega a 2020 G70, jääme mõtlema, kas see on tõesti parem kui segmendi parim, ja kui jah, siis miks? Kuidas?

Spordirežiim hoiab G70 konkurentsivõimelisena

Esiteks ei ole 2020. aasta Genesis G70 nii muljetavaldav kui sarnase varustusega 3. seeria. Vaatamata sellele, et G70 on ehitatud Kia Stingeri platvormile (või võib-olla just tänu sellele) ja sellel on kohandatud vedrustus, ei tundu G70 kunagi tõeliselt spetsiaalse spordisedaanina. Meie auto oli varustatud 3,3-liitrise turboülelaaduriga V6 ja see purunes täielikult. Kui Kia K900 annab sellest veskist välja mugava ja enesekindla kiirenduse, siis Genesise lähenemine näib olevat pigem haamri aknast välja kukutamine. Suuna nina, vajuta gaasi ja enne kui arugi saad, oled kohal. Tänu Brembo piduritele, mis on V6 G70 standardvarustuses, peatute tõenäoliselt ka kiiresti.

2020. aasta Genesis G70 sõidurežiimi valija

Kahjuks muutub auto sportrežiimist välja lülitades palju rahulikumaks – peaaegu igavamaks. Ja enne, kui arvate: “Sportis, probleem lahendatud”, pidage meeles neid sõnu: sportrežiim muutus raskemaks kohe, kui jõudsime liiklusesse, ja meie kombineeritud kütusesäästlik arv 15,1 mpg testimisel (joome esmaklassilist kütust) aitas meid. soovivad igal võimalusel gaasi säästa.

2020. aasta G70-l on võita hind

Seest on disain tihedam kui tavaliselt spartalikud Saksa seadistused, kuid see on uskumatult hästi sisustatud. Ja see on see, kuidas Genesis G70 paistab rahva hulgast silma. Selle teabe ja meelelahutuse puuteekraanil on standardvarustuses Apple CarPlay ja Android Auto. Meie katseauto istmetel olid tepitud õmblused, mis tõmbasid peaaegu iga kaasreisija ahmi ja ahmi. Tagaistmel on vähe ruumi, kuid kõrvalistujaistmel on reguleerimisnupud, millele tagaistmel on lihtne juurde pääseda, nagu K900 puhul.

2020. aasta Genesis G70 Sport 3.3T interjöör

2020. aasta Genesis G70-s on palju, mida armastada. Auto siluett tõmbab palju tähelepanu ning selle LED-esi- ja tagatuled näevad suurepärased välja, eriti öösel. Lisavarustusse kuuluv 3,3-liitrine mootor lööb nagu hobune, isegi kui šassii ei nikerda nurki nagu võid. Kuid tänapäeva turul ei pruugi jõudlus fännide võitmiseks vajalik olla. Hiilgav sisekujundus avaldab muljet ja G70 ei ole ohutuse või teabe- ja meelelahutustehnoloogia osas loid. Ja päeva lõpuks võib G70 atraktiivne hind – mis algab 34 900 dollarist ja elab järjekindlalt peaaegu 8000 dollarit vähem kui suhteliselt varustatud 3. seeria puhul – olla kõik, mida konfliktis ostja otsuse tegemiseks vajab.

Rohkemate autouudiste saamiseks vaadake neid artikleid:

sarnased postitused

Leave a Reply