2019. aasta Mercedes-Maybach S 650 Pullman on rohkem kui rohkem

4
2019. aasta Mercedes-Maybach S 650 Pullman on rohkem kui rohkem

Sellest on möödunud rohkem kui kolm aastat Mercedes-Maybach – üliluks alambränd Daimler AG universumis – tõmbas katted maha S 600 Pullmanimposantse W100 šassii uusim vaimne järglane Mercedes-Benz 600 60ndate ja 70ndate Pullman. Ja kuigi seda ei ole müüdud täpselt nagu jõuguhävitajaid (ka siis, kui MSRP läheneb 600 000 dollarile, kuidas see võiks olla?), näib, et see on piisavalt hästi tehtud, et õigustada värskendust koos ülejäänud S-klassi klanniga; öelge tere 2019. aasta Mercedes-Maybach S 650 Pullmanile.

Vaatamata nime muutmisele kasutab see tehase limusiin endiselt jõuallikaks 6,0-liitrist kahe turboga V12; Siiski on see nüüd suure võimsusega versioon, mida kasutatakse sellistes mudelites nagu Mercedes-AMG S 65 ja SL 65, mis tähendab, et kraanil on nüüd 621 hobujõudu ja 738 naela pöördemomenti. Mercedes-Maybach ütleb, et täiendav tõukejõud suudab tagaveolise Pullmani 6,5 sekundiga 62 miili tunnis kiirendada, mis muudab meie, professionaalide jaoks täiesti raskemaks märgata uusi väliseid puudutusi, nagu näiteks Pullmanile mõeldud kosevõre, mis on ümber kujundatud 10 -auguga 20-tollised rattad ja hulk saadaolevaid kahevärvilisi värviskeeme. Lisaks on interjöör sama uhke kui kunagi varem – elektrijaotusakna juurde kuuluvad uued sisustusmaterjalid ja standardsed värvikombinatsioonid, eraldi helisüsteemid esi- ja tagakambri jaoks ning kaks seljaga sõidusuunas hüppeistmet. kaks ettepoole suunatud tagumist trooni, mis lamavad, masseerivad, soojendavad, jahutavad ja peaaegu kõiki muid turgutusviise, mida võite nimetada.

Loomulikult ei tule kogu see hellitamine odavalt: hinnad algavad 500 000 eurost ehk praeguse vahetuskursi järgi umbes 615 000 dollarist. Kuhjake valikuvõimalusi (või suurendage soomustatud S 650 Pullman Guard’i jaoks) ja me näeme hõlpsasti seitsmekohalist hinnasilti. Kuid me arvame, et enamik S 650 Pullmani ostjaid ei ole pärast punktiirjoonele allakirjutamist rasked…

Allikas: Mercedes-Maybach

sarnased postitused

Leave a Reply