2019. aasta Mercedes-AMG G 63 on parem ja kohmakam kast

5
2019. aasta Mercedes-AMG G 63 on parem ja kohmakam kast

The Mercedes-Benz G-klass (endine Geländewagenvõi oma sõpradele G-Wagen) on ehitatud samale põhikerele ja šassiile alates debüüdist 1979, kuid Austrias toodetud ratastel-kast-kast saab lõpuks oma esimese kaitseraua-kaitseraua ja rehvide-katuseluugi ümberkujundamise. Selle ümberkujundamise esimene etapp algas eelmisel kuul Detroidis toimunud Põhja-Ameerika rahvusvahelisel autonäitusel, kui esitleti taaskäivitatud “tavalist” Mercedes-Benz G-klassi (koodnimega W464), nüüd on maailma vanim autotootja loobunud roideeritud mudelist. Uuendatud versioon oma taasleiutatud mägikitsest 2019 Mercedes-AMG G 63.

Nagu mitte-AMG G-l, on ka uuel G 63-l säilinud peaaegu kõik eelkäijaga sarnased stiilinäitajad ja põhiproportsioonid; Mercedes-AMG versioon lisab aga agressiivsemad kaitserauad, iluvõre ja muud sisustuselemendid, aga ka paksemad rattad (22-tollised eksklusiivsel Edition 1 mudelil) ja agressiivsema häälestuse vedrustuse jaoks, mis, nagu ka ülejäänud W464 perekond. , on nüüd esiotsas iseseisev. Mis puutub õlisetesse metallist otsikutesse, siis G 63 loobub oma eelkäija kopsakast 5,5-liitrisest kahe turboga V8 ja 7-käigulisest automaatkäigukastist AMG uue kuumusega 4,0-liitrise kahe turboga V8 ja 9-käigulise automaatkäigukastiga. Vähendatud jõuallika 577 hobujõudu ja 627 naela pöördemomenti on tegelikult vana mootoriga võrreldes märkimisväärne kasu, mis on Mercedes-AMG sõnul piisavalt märkimisväärne, et see nurgeline maastur saavutab kiiruse 62 miili tunnis vaid 4,5 sekundiga.

Uue G 63 müük Euroopas peaks algama 18. märtsil, esimesed tarned peaksid toimuma juunis. Eeldame, et Põhja-Ameerika ostjad peavad sellest paar kuud ootama ja arvame, et baashind jääb 2018. aasta mudeli eest küsitud 142 800 dollarist põhja poole. Sellegipoolest on see raha eest palju kiirust – ja näpuotsaga…

Allikas: Mercedes-AMG

sarnased postitused

Leave a Reply