2019. aasta Cadillac CT6 V-Sportil on Magic Eight Ball of Fire

4
2019. aasta Cadillac CT6 V-Sportil on Magic Eight Ball of Fire

Kui Cadillac CT6 debüteeris peaaegu kolm aastat tagasi 2016. aasta mudelina, see oli margi esimene korralikult suur sõiduauto viimase 20 aasta jooksul. See pole saadaval ka V8-ga, mida ei saa öelda ühegi täissuuruses Caddy kohta, mis pärineb palju enne II maailmasõda. Kuid kõige prestiižseim bränd sellel GM menüü on CT6 uuendatud 2019. aasta versiooniga selle traditsioonide murdmise suurel määral parandanud.

Kõnealune V8 on täiesti uus 4,2-liitrine kahe turboga töö, millel on topelt ülemine nukkvõll, neli klappi silindri kohta ja väga moes “hot vee” paigutus, mis asetab väljalaskeavad ja turbod keskele ja sisselaskeavad peade välisküljel. Tavalistes CT6-des (mis pakub mootorit lisavarustusena) on selle võimsuseks 500 hobujõudu ja 553 naela-jalga pöördemomenti, samas kui uue CT6 V-Sport jaoks (mis ühineb Cadillaci väiksemate XTS-i ja CTS-iga mitte päris aV-seeria), on see häälestatud genereerima 550 hobujõudu ja 627 naela. Mõlemad versioonid pannakse käsitsi kokku Kentucky osariigis Bowling Greenis asuvas rajatises (Hmm… ei tee seda GM midagi muud selles linnas? Midagi, mis väidetavalt teeb suur jõuülekande paigutuse muudatus Lähitulevikus?). CT6 V-Sport muudab V8 standardvarustuseks koos GM-Ford ühisettevõte 10-käiguline automaatkäigukast, tagumine nelikvedu koos mehaanilise tagumise LSD-ga, nelikvedu, ümber häälestatud magnetamortisaatorid ja muud vedrustuse komponendid, 19”(!) Brembo pidurid ja eritellimusel valmistatud suverehvid 20-l ” rattad.

Ja nagu kõigil 19. aasta CT6-del, on ka V-Sportil muudetud välisilme koos ümberkujundatud esitulede, tagatulede ja paneelidega, mis on inspireeritud silmatorkav Escala kontseptsioon kahe aasta tagusest ajast. Uute sisemuste hulka kuuluvad ümberkujundatud CUE teabe- ja meelelahutussüsteem koos pöördnupu ja füüsiliste nuppudega, mis peaksid vähendama vajadust ekraanile vaadata, ning tahavaatepeegel/kaameraüksus, mis on nüüd raamita ja sisaldab suumi- ja kallutusfunktsioone. Lisaks jääb valikuloendisse praeguse CT6 juhiabisüsteemide valik – kuni Super Cruise’i poolautonoomse võimaluseni (kaasa arvatud). Kui te meilt küsite, on ülaltoodud muudatused seda enam põhjust, miks inimesed, kelle südameasjaks on S-klass, 7. seeria ja nendega sarnased, peaksid CT6-le vähemalt hea ja pika pilgu heitma.

Allikas: Cadillac

sarnased postitused

Leave a Reply