2006 Lexus GS 450h Hybird – Frankfurdi debüüt

0
2006 Lexus GS 450h Hybird – Frankfurdi debüüt

Lexus esitleb Frankfurdis GS 450h

Uue suure jõudlusega hübriidmootoriga salongi Euroopa esmaesitlus.

(Originaaltekst 11. novembrist 2005)

Võtmepunktid

  • Esimest korda Euroopas ilmus hübriidajam Lexus GS 450h
  • 2006. aastal muudetud Lexus SC 430 Euroopa esmaesitlus
  • Järgmise põlvkonna Lexus IS esimese Lexuse diiselmootori ja maailma esimese kahekambrilise kõrvalistuja turvapadjaga
  • Lexuse LF-A superauto kontseptsioon

GS 450h esmaesinemine Euroopas

Lexuse stendi keskpunktiks Frankfurdi autonäitusel saab hübriidmootoriga GS 450h. Kõrge jõudlusega prestiižsalong teeb oma Euroopa näitusedebüüdi, enne kui müügile jõuab järgmisel aastal.

GS 450h on teine ​​Lexuse seeriamudel, mis sisaldab hübriidajami tehnoloogiat pärast esmaklassilise linnamaasturi RX 400h turule toomist selle aasta alguses.

Sellel on jõuülekanne, mis ühendab 3,5-liitrise V6-bensiinimootori suure võimsusega elektrimootoriga, et saavutada maksimaalne võimsus üle 300 hj, mis on piisav, et viia auto puhkeasendist 62 miili tunnis kiirusele vähem kui kuue sekundiga.

Samas tähendab hübriidsüsteemi kõrge efektiivsus, et kütusekulu ja süsinikdioksiidi heitgaaside tase on võrreldav tavaliste neljasilindriliste kaheliitriste bensiinimootoritega sedaanide omadega.

Lexus SC430 muudetud 2006. aastaks

Lexus SC430

Frankfurdis esitletakse uue põlvkonna kupee-kabrioletti Lexus SC 430, mis on 2006. aastaks põhjalikult ümber ehitatud.

Muudatused hõlmavad stiilimuudatusi, sisekujunduse täiustusi ja kõrgemaid spetsifikatsioone Lexuse adaptiivse esivalgustuse süsteemi (AFS) kasutuselevõtuga.

AFS, mis on juba saadaval mudelitel RX, GS ja LS, pöörab esitulede valgusvihku vastavalt sõiduki kiirusele ja pöördenurgale, et pakkuda paremat valgustust kurvides.

2006. aasta Lexus SC 430 jõuab müügile kogu Euroopas novembris.

Uus põlvkond IS

Lexuse enim oodatud uut mudelit, uue põlvkonna IS-i, esitletakse ka Frankfurdis, enne auto esitlemist aasta lõpus.Lexus ON

See on esimene Lexus, millel on diiselmootor, neljasilindriline ühisanumpump, mis toodab 175 hj ja 400 Nm pöördemomenti, mis teeb sellest oma töömahuklassis võimsaima.

Uus IS varustatakse ka täiustatud turvasüsteemide paketiga, sealhulgas 10 turvapatjaga, ning see on esimene auto maailmas, millele paigaldatakse kahekambriline kaassõitja eesmine turvapadi, mis võimaldab paremini kaitsta kaela ja õlgu. mõju. Saadaval on ka kokkupõrkeeelse turvalisusega adaptiivne püsikiirusehoidja (ACC).

Mark Levinson® on välja töötanud uue 10 kanaliga 14 kõlariga 300 W ruumilise helisüsteemi 5.1 kodukino DVD meelelahutuseks, mida saab juhtida IS-i keskkonsoolil asuva Lexus Navigatori ekraani kaudu.

LF-A KONTSEPTSIOONAUTO

Frankfurdis on väljas ka LF-A superauto kontseptsioon, Lexuse neljas disainiuuring, mis arendab uusi L-finesse stiilipõhimõtteid. LF-A ühendab tõelise Lexuse luksuse ja rafineerituse suure jõudlusega kaheistmelise superauto jõu ja sõidudünaamikaga.LF-A KONTSEPTSIOONAUTO

LF-A mootor toodab rohkem kui 500 hj, kuid selle töömaht on alla viie liitri. Sõidukil on ka erakordselt kompaktne disain, väga lühikeste esi- ja tagaulatustega ning täiuslik esi- ja tagakaalu tasakaal, mis on ülioluline parima võimaliku suure juhitavuse ja stabiilsuse saavutamiseks.

Lexus
Tokyo, Jaapan

Kui soovite osta oma Lexuse jaoks uusi lamellrehve, lugege meie Continental ExtremeContact DWS 06 arvustust siit ja kui soovite teada, millised on 8 parimat autoakubrändi, oleme need siin valinud ja võrrelnud.

Oleme siin koostanud ka spetsiaalse raporti kõige töökindlamate kaasaskantavate akulaadijate kohta, mida saab kasutada kõigil Lexuse autode ja maasturite mudelitel.

sarnased postitused

Leave a Reply