2004 Mitsubishi Lancer Ralliart – debüüt Chicagos

0
2004 Mitsubishi Lancer Ralliart – debüüt Chicagos

MITSUBISHI MOTORS Avastas 2004. AASTA LANCER RALLIART PERFORMANCE SEDAANI 2003. AASTA CHICAGO AUTONÄITUSEL

(Originaaltekst CHICAGOst, 12. veebruar 2003)

Täna 2003. aasta Chicago autonäitusel esitles Mitsubishi Motors North America, Inc. (MMNA) Lancerite perekonnaga liituvat uusimat jõudlusele orienteeritud sedaani.

Sel sügisel müügisaalidesse jõudev uus 2004. aasta Mitsubishi Lancer Ralliart tekitab rooli taga elevust, pakkudes soodsas pakendis paremat kiirendust ja teravamat juhitavust.

Seda esiveolist neljaukselist Lancer sedaani on töödeldud hulga jõuülekande, vedrustuse ja stiili modifikatsioonidega, mis on loodud entusiastlike juhtide jaoks.

Lancer Ralliarti välisviimistlus pakub pilku tulevastele stiilinäidetele, mida jagavad ülejäänud Lanceri sedaaniperekonna liikmed.

Lancer Ralliart

Lancer Ralliart on esiveoline jõudlusvariant, mis täidab tootesarjas niši stiilikeskse Lancer O – Z (R) Rally sedaani ja rallit vallutava turbolaaduriga nelikveolise Lancer Evolutioni vahel.

“Arvestades selle pikka standardvarustuse nimekirja ja paremat jõudlust, eeldame, et uus Lancer Ralliart meelitab tarbijaid väärtusliku paketina atraktiivse hinnaga alates 18 000 dollarist,” ütles Mitsubishi Motors Northi esimees ja tegevjuht Pierre Gagnon. America, Inc.

See neljaukseline kompaktsedaan tugineb uuele suure võimsusega 2,4-liitrisele SOHC neljasilindrilisele mootorile, mis suurendab jõudlust.

Uus mootor kasutab muutuvat klapiajastust, et parandada tõhusust, vähendada heitgaase ja suurendada võimsust 160 hobujõuni.

Uus, suurema töömahuga mootor saab kasu asünkroon- ja mehaanilistest täiustustest, mis hõlmavad Mitsubishi MIVEC (Mitsubishi Innovative Valve Timing and lift Electronic Control) muutuva klapiajastussüsteemi kasutamist, mis aitab vahelduvate nukkvõlli profiilide abil optimeerida mootori jõudlust nii kõrgetel kui ka madalamatel pööretel.

Täiustatud hingamine võimaldab mootoril arendada parimat reaktsiooni ja võimsust kõigil töökiirustel, kasutades võimsusriba, mis sobib hästi viiekäigulise ülekandearvu vahekaugusega. Uuele Lanceri mudelile on saadaval ka neljakäiguline automaatkäigukast.

Sõiduki jõudlusele orienteeritud olemusega kooskõlas on vedrustuse jõudlust täiustatud jäigemate vedrude, amortisaatorite, punase torukujulise eesmise tugiposti ja suurema tagumise stabilisaatori vardaga.

Lancer Ralliart on standardvarustuses stiilse euroääriku, 16-tolliste viie kodaraga alumiiniumvelgede ja laiemate 205/50R16 rehvidega, mis aitavad pikendada sõiduki kurvide piire.

Lancer Ralliart tugineb ka suuremate neljaratta ketaspidurite pidurdusjõule ja pakub saadaolevat ABS-i koos EBD-valikuga.

Nagu Ralliart mudelil näha, kannab uus Lancer pikendatud esipaneeli, mis on ühine kõigile 2004. aasta Lanceri mudelitele.

See muudetud esiosa on varustatud sportliku poolitatud iluvõre ja uue vormitud halogeenlampide paigutusega.

Uuendatud tekikatte lehtmetall, selged tagatulede klaasid ja ainulaadne aerodünaamiline pakett, mis sisaldab uut tagatiiba, aitavad täiendada Lancer Ralliarti muljetavaldavat visuaalset paketti.

Lancer Ralliarti interjöör

Lancer Ralliarti interjöör on varustatud samade toetavate esiistmetega nagu Jaapani turul Lancer Evolution GT-A.

Istmetel on esmaklassiline must kangas punase viimistlusega, tikitud Ralliart logo ja läbipaistvad peatoed esiistmetel.

Teiste stiilsete salongiaktsentide hulka kuuluvad süsinikkiust armatuurlaua aktsendid ja titaanitooni helipaneeli kaunistused.

Hind ja paketid

Uue Lancer Ralliarti hinnad algavad eeldatavasti alla 18 000 dollari, kui sõidukid jõuavad müügisaalidesse 2003. aasta sügisel. Populaarsed valikud on ABS ja EBD ning Sun and Sound pakett koos elektrilise katuseluugi ja 315-vatise kuue kõlariga, Infinity CD helisüsteem kaheksatollise DVC subwooferiga.

Ka Chicago rahvusvahelisel autonäitusel eksponeeritud Mitsubishi esitleb 2004. aasta Lancer LS-i näidet.

Sellel ökonoomsel sedaanil, millel on 2004. aasta elektriline klaasist katuseluuk ja mis pakub ka ABS-süsteemi koos EBD-ga, on mõned muudetud esi- ja tagaosa stiilinäitajad, mis ilmnevad uuel põneval Ralliart mudelil.

2004. aasta Endeavour ilmub ka konverentsiruumi põrandale. Selle keskmise suurusega crossover-maasturi töö nr 1 toimus Mitsubishi Normalis Illinoisi osariigis jaanuari keskel.

Mitsubishi Motors North America, Inc.

Mitsubishi Motors North America, Inc. (MMNA) vastutab kogu Mitsubishi Motors Corporationi Põhja-Ameerika tegevuse eest.

1. jaanuaril 2003 konsolideeritud ühe ettevõttena toodavad, turustavad, rahastavad ja turustavad MMNA ja selle tütarettevõtted Mitsubishi kupeesid, kabriolette, sedaane ja tarbesõidukeid ligi 700 edasimüüja võrgustiku kaudu Ameerika Ühendriikides, Kanadas, Mehhikos, ja Kariibi mere piirkonda.

Mitsubishi Motors müüs oma esimese sõiduki USA-s 1981. aastal ja alustas autode ehitamist siin 1988. aastal oma tootmisüksuses Normalis, Illinois.

© Mitsubishi
Tokyo, Jaapan

Kui soovite teada, millised on Mitsubishi jaoks parimad lamellrehvid, vaadake meie 10 parimat brändi arvustust siit. Veendumaks, et teie Lancer ei saaks kunagi tühja akuga, varustage end nutika akulaadijaga. Võrrelsime siin parimaid mudeleid.

Mitsubishi Lancer Ralliart täiusliku sära ja välimuse saavutamiseks soovitame teil oma autot vahatada kaks korda aastas – kevadel ja sügisel. Oleme siin võrrelnud kõige tõhusamaid karnauba- ja sünteetilisi autovahasid, vaadake neid.

sarnased postitused

Leave a Reply