1967. aasta Chevrolet Camaro SS/RS ‘Black Panther’ Tribute on spiooni jaoks ehitatud muskliauto

15
must panter camaro

Madal alla

1967. aasta Tribute Camaro on peaaegu kõigi klassikaliste autode entusiastide nimekirjas. See sõiduk pani aluse kaasaegsetele Ameerika muskelsõidukitele ja vähendas oma suure plokkmootoriga tõsiselt võimsust. Kuigi ’67 Camarot on müügil harva ja see on ilus auto, leidus käputäis eriväljaande mudeleid, mis lisasid sellele ikoonilisele sõidukile suurepäraseid omadusi. Vaadake 1967. aasta Camaro SS/RS Black Panther Coupe 007 James Bondi paketti. See ainulaadne sõiduk kehastab klassikalise muskelauto agressiivset välimust, olles samas täis spioonile sobivaid funktsioone.

Kust see tuli

Kuidas siis läks Corey ostab klassikalisi autosid kas meeskond lõpetab selle ainulaadse sõidukiga? Omaniku vend võttis meiega ühendust ja andis teada, et tema vend, Mississippi jutlustaja, kuulub sõidukile ja tal on vaja see maha müüa.

“Kuna oleme klassikaliste autode müüja, aitasime rohkem kui hea meelega.” – Corey Tyner

1967 Camaro SS/RS 007 paketi tehnilised andmed

1967 Camaro interjöör

Kuna see 1967. aasta Camaro SS on nii ikooniline auto nagu on, otsustasime jaotada tehnilised andmed baassõiduki järgi ja seejärel tõsta esile paketi 007 omadused, et anda teile parem ülevaade sellest, mis teeb selle auto nii ainulaadseks. Kuigi on ebaselge, miks sellel Black Panther Camarol on pakett 007 Tribute, ei võta see maha tõsiasjast, et see sõiduk on väga nõutud. Kuna neid on ainult 50 ja 007 funktsioonid, pole üllatav, et paljud autokollektsionäärid soovivad seda oma kollektsiooni.

1967 Camaro SS/RS tehnilised andmed

black panther camaro mootor

RS oli välimuspakett, mida kupee osteti ainult Super Sport valikuga.

  • 2 uksega kupee
  • Tagavedu
  • 4 Kiirus
  • 396ci V8 (375 hobujõudu / 415 lb-ft pöördemoment)
  • Tippkiirus: 117 MPH
  • 5,9 Sekund 0-60

007 James Bondi omadused

  • 1 50 toodetud
  • Black Panther Tribute Trim
  • Must/kuldne livüür
  • James Bondi lülituspaneel konsoolis

Mis on autoga tehtud?

Üks parimaid asju selle auto juures on see, et see on jäetud 100% varusse, välja arvatud “Retro Sounds” bluetooth stereo. See on aidanud hoida auto väärtust kõrgel, kuna järelturu osade lisamine võib hakata sõidukit tõesti devalveerima. Kuni auto laos on, on see saanud kerge restaureerimise, et autot kontrolli all hoida. Esiosa vedrustus vajas värskendamist, kuna 50 aastat vanad komponendid olid näinud paremaid päevi. Sõidukit on hiljuti viimistletud, et hoida seda parimas seisukorras. Häälestamise üksikasjad polnud saadaval, kuid auto töötab suurepäraselt. Lisati uus komplekt rehve, kuna selle suure plokkmootoriga on läbipõlemistele väga raske vastu seista! Auto juhtmestik vaadati üle ja parandati vastavalt vajadusele, samuti tehti korda auto muud väikesed alad, et see sõiduk oma endisesse hiilgusesse tagasi saada.

Üks suurimaid väljakutseid selle sõiduki taastamisel oli leida sobiv koht kulu ja inimese vahel, kes tegelikult teab, mida nad teevad. Nende vanemate sõidukite jaoks on vaja mehaanikut, kes teab nendest sõidukitest ja mõistab, mida tuleb aastate jooksul välja vahetada. Kuna nendel sõidukitel on nii suur jälgijaskond, hakkavad huvitatud ostjad otsima sõiduki kõige probleemsemaid kohti. Kui teil on keegi, kes tunneb klassikalise Camarose levinud probleeme, muudab see töö palju lihtsamaks.

Mis on auto hetkeseis?

1967 Camaro SS 396

Pärast hiljutist taastamist ja häälestamist on see konkreetne 007 Camaro oma elu parimates tingimustes. Olles veetnud 15 aastat erakogus, pole see sõiduk teel palju kilomeetreid näinud. Professionaalne detailide koostaja on autot üksikasjalikult kujundanud, et värv vastaks sõiduki suurepärasele jõudlusele. Nagu iga turule jõudva auto puhul, on ka see 1967. aasta Camaro puhas, et tuua sisse võimalikult suur hinnasilti. Corey nendib, et selle sõidukiga on suurepärane sõita, eriti pärast kogu sellesse hiljuti kulunud aega ja hoolt. Vaid 7500 miiliga sõiduk on praktiliselt uus.

Koorimine maha

Kuna see sõiduk on nii haruldane, on meil hea meel, et meil oli võimalus see sõiduk läbi viia. Kuna sellel sõidukil on madalad kilomeetrid, ainulaadne pakett ning väga puhas sise- ja väliskülg, eeldame, et see Camaro toob väga kopsaka hinnasildi. Ootame põnevusega, kuhu see auto koju helistab ja mis plaanid uuel omanikul sellega on.

sarnased postitused

Leave a Reply